Arama sonuçları

1. tarık

Dijital baskı - Grafiker

POPÜLER REKLAM & İLETİŞİM Tercihen dijital baskı deneyimli, Photoshop - Freehand aktif kullanabilen, Müşteriye çözüm odaklı çalışan, Yoğun iş temposuna alışkın, TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ. Seyrantepe / Levent Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop - Freehand aktif. Çalışma...
  2. tarık

Grafiker - Dijital Baskı

Konuyu kaldirabilirmisiniz
  3. tarık

Grafiker - Dijital Baskı / Levent

Grafiker - Dijital Baskı Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop - Freehand aktif. Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) POPÜLER REKLAM & İLETİŞİM Tercihen dijital baskı deneyimli, Photoshop - Freehand aktif kullanabilen, Müşteriye çözüm odaklı çalışan, Yoğun iş...
  4. tarık

Grafiker - Dijital Baskı

POPÜLER REKLAM & İLETİŞİM 1994 yılında kurulmuş olan POPÜLER REKLAM, açıkhava alanında başlamış olup 2002 yılında dijital baskı departmanınıda açarak bünyesine katmıştır. Outdoor ve indoor alanlarından ulusal firmalarla çalışmaktadır. İç mekan ve dış mekan baskıların yanı sıra, araç giydirme...
  5. tarık

Dijital Baskı için Grafiker Aranıyor

Arkadaşlar firmamız dijital baskı ve açıkhava reklamcılığı sektöründe faaliyet göstermekte. Grafik tecrübesi olan, diksiyonu düzgün, erkek adaylar için askerliğini yapmış, avrupa yakasında ikamet eden, Freehand, Photoshop, illustrator ( Tercih ) Corel ( Tercih ) programlarına hakim...
  6. tarık

emirgan su logo - tabela /büşra giritoğlu

Dilek hn başarılar, ilk logo üzerinden devam edilmeli bence, fon bişeyler istiyor gibi geldi bana belki degrade belki dışına bir stroke bilmiyorum ama bir hareketlilik gerekli gibi görüyorum. Tabelalar için bir arkadaşınız karmaşık demiş, haklılık payı var. Bence daha sade ve şık çalışmalar...
  7. tarık

Acemi logolar...

Gelişim amaçlı burada olduğumuzu göz önünde bulundurarak yorumluyorum, olmamış hocam. Estetik değil bir kere çalışmalar. Ciddi anlamda biraz araştırma tavsiye ediyorum. Ne kadar sade-estetik o kadar başarılı. Saygılarımla. T.A.
  8. tarık

Tarık AKSU_Logo Type_Vol.1

@Fulyam @graphıc Çok teşekkürler arkadaşlar.
  9. tarık

Alpay Ekmek Kurumsal - Sinan Işık (B)

Kuş figürü çok detaylı, küçük kullanımlarda sıkıntı yaratabilir. Ayrıca gözede çok estetik görünmüyor, ilk çalışmanız daha başarılı...
  10. tarık

Alpay Ekmek Kurumsal - Sinan Işık (A)

Bence başarılı bir çalışma elinize sağlık, başarılar...
  11. tarık

Katalog Çalışması (Beğenal)

Son zamanlarda incelediğim kaliteli çalışmalardan bir tanesi, tebrik ederim. Başarılar. T.A.
  12. tarık

Kolej katalog çalışması

Yorum beğeni ve eleştirilerinz için teşekkürler arkadaşlar. Sayın timurcitak teşekkürler ancak çalışmalarım psd değil freehand, sadece kapakta image ön planda olduğundan psd yoğunlukta.
  13. tarık

Tarık AKSU_Alpay Ekmek Kurumsal_Vol.2

Yeni volume, katılımcılara başarılar dilerim.
  14. tarık

Tarık AKSU_Alpay Ekmek Kurumsal_Vol.1

@sweetcrazy Bende ilk defa vektörel bir şekil ile fotoğraf arasındaki farkı anlayamayan bir grafiker görüyorum. Solda gördüğün ekmek çeşitlerini Freehand`de trace yaparak vektörel hale getirdim ve 4 renk olmasına özen gösterdim.
  15. tarık

alpay ekmek kurumsal // büşra giritoğlu

Sade ve şık bir çalışma olması gerektiği gibi, elinize sağlık.
  16. tarık

Alpay Ekmek / Ahmet ALTUN

Ahmet bey çalışmanız şık ve göze hoş görünüyor elinize sağlık, sadece renk konusunda fazlamı canlı bir ton seçilmiş bilemiyorum. Belki alternatif renkler denenebilir. Başarılar.
  17. tarık

Kasım ayı yarışma sonuçları

Dereceye giren ve katılım gösteren tüm arkadaşları tebrik ediyorum.
  18. tarık

Müşteri: Cemy | Konu: Turbulans Markasının Gazete ilanı

Yeni yarışma konsepti farklı olmuş, biraz da afiş ilan çalışmalı tabi. Yanlız Ömer bey ekte verilen logo sadece corel formatında değilde yanında birde eps veya ai formatında eklebilirseniz çok daha sorunsuz olacaktır. Malum herkez corel kullanmıyor. Teşekkürler, başarılar. Tarık AKSU
  19. tarık

Ayar elektrik logo denemeleri

1 ve 2 numaralı çalışmaların kombinasyonu daha doğru bir seçim olmuş Fatih bey, çalışma bu haliyle estetik ve dinamik duruyor. Elinize sağlık, başalarılar. Tarık AKSU
Yukarı Alt