Arama sonuçları

1. Furkan EKMEN

Furkan Ekmen Logo Çalışmaları

Merhabalar, Arkadaşlar 2008'de amcamın ısrarı üzerine grafik tasarım alanında kendimi geliştirmeye başladım. O yandan bu güne kadar yaptığım çalışmalar aşağıdadır. 14 yaşında olduğumu ve kendimi geliştirmekte olduğumu söylemek istiyorum. Aşağıdaki çalışmalarımın çoğunluğu kullanılmaktadır...
  2. Furkan EKMEN

Logo Çalışmalarım

Arkadaşlar 14 yaşındayım 2 senedir aktif olarak grafik yapıyorum. Görüşleriniz benim için değerlidir. :grafikerler:
  3. Furkan EKMEN

14 Yaşındaki Gencin Portföyü!

14 Yaşındaki Gencin Portfolyosu [/CENTER] Portfolyomda şu anda 18 logo tasarımı bulunmaktadır. Artmasına katkıda bulunmak adına lütfen eleştirin...
  4. Furkan EKMEN

Portföy Teması

Merhaba arkadaşlar; Bir çoğumuz grafikeriz ve birçoğumuzun sitesi var. Ben çalışmalarımı sergileyebileceğim ücretsiz bir portföy teması arıyorum. Bir çok türkçe ve ingilizce kaynağa baktım ama tam istediğim gibi değil. Eğer elinizde varsa yada önerebileceğiniz bir tema varsa yardımcı olursanız...
  5. Furkan EKMEN

Yaptıklarım... (Lütfen Yorum)

Siz değerli üstadlarımın yorumlarına açık.
  6. Furkan EKMEN

Freelancer Grafik Tasarım

Freelancer grafik tasarım işleriniz yapılır. Logo, kurumsal kimlik, kartvizit, afiş vb. İletişim: Furkan EKMEN www.furkans.com iletisim@furkans.com "Siz isteyin, biz yapalım..!"
  7. Furkan EKMEN

CorelDRAW Dersleri: Yazıları Şekillendirme / Video

Derse Ulaşmak İçin: http://www.furkans.com/dersler/1/ Teşekkürler Furkan EKMEN
  8. Furkan EKMEN

Steve Jobs Kimdir?

Steve Jobs (d.24 Şubat 1955 – ö.5 Ekim 2011) Apple Computer’in kurucu ortağı, hastalığına kadar yönetim kurulu başkanı (CEO) ve genel müdürü. Bilgisayar sanayisinin önderlerinden. Ayrıca Next Computer ve Pixar Animasyon Stüdyoları’nın yönetim kurulu başkanlığını da yaptı. Apple’ın eski...
  9. Furkan EKMEN

Apple Nedir?

Apple Nedir? Apple 1 Nisan 1976 tarihinde Steve Jobs, Steve Wozniak ve Ronald Wayne tarafından kurulmuş olan bilgisayar firmasıdır. Şirket merkezi Cupertino, Kaliforniya, Amerika'dadır. 2005 itibarı ile genel müdürü Steve Jobs'dur. Apple Macintosh, iPhone ve iPod bilinen önemli...
  10. Furkan EKMEN

Tablet PC Nedir?

Tablet PC Nedir? Tablet PC genelde 7 inch ile 10.1 inch aralığında ekran boyutuna göre değişkenlik gösteren, dokunmatik ekranlı ve ihtiyaca göre şekillenen interneti ve sağladığı depolama alanıyla verilerinizi kolayca yanınızda taşımanızı sağlayan, akıllı telefon üstü netbook altı bir ara...
  11. Furkan EKMEN

Mac OS X Nedir?

Mac OS X Macintosh işletim sistemi ailesinin son sürümüdür ve Apple tarafından Macintosh bilgisayarları için tasarlanmış bir işletim sistemidir. Mac OS X aslen BSD ve Mach mikroçekirdeği üzerine kurulu, açık kaynak bir işletim sistemi olan Darwin'e dayanır. Apple bu sistemi kendi amaçlarına...
  12. Furkan EKMEN

İşletim Sistemi Nedir?

İşletim sistemi nedir? İşletim sistemi, bilgisayarın açılışı esnasında hafızaya yüklenen ve yüklendikten sonra diğer yazılımların çalışması için bir temel görevi gören bir yazılımdır. Diğer yazılımlara genel olarak "uygulama" yazılımları adı verilir. Uygulama yazılımları, işletim sistemi...
  13. Furkan EKMEN

Safari İndir - Tarayıcı

Dünyanın en yenilikçi tarayıcısı. Mac ve PC için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirmek İçin Tıklayın! Alıntı: Apple TR
  14. Furkan EKMEN

Opera İndir - Tarayıcı

İndirmek İçin Tıklayın! Alıntı: Opere/Browser
  15. Furkan EKMEN

Mozilla Firefox İndir - Tarayıcı

Gezinmek Daha Kolay Şahane Çubuk Sevdiğiniz sitelere çabucak ulaşın; adreslerini hatırlamasanız bile. Terimlerinizi konum çubuğuna (Şahane Çubuk) yazdığınızda otomatik tamamlama işlevi tarama geçmişinizde, yer imlerinizde ve açık sekmelerinizde bulunan uygun sonuçları karşınıza...
  16. Furkan EKMEN

Google Chorme İndir - Tarayıcı

Neden Google Chrome kullanmalıyım? Web tarayıcısı muhtemelen bilgisayarınızdaki en önemli yazılımdır. Çevrimiçi olduğunuz zamanınızın çoğunu bir tarayıcıda geçirirsiniz: Arama yaparken, sohbet ederken, e-posta gönderirken, alışveriş ve bankacılık işlemleri yaparken, haberleri okurken ve...
  17. Furkan EKMEN

Internet Explorer 9 İndir - Tarayıcı

Internet Explorer 9 sahibi olmak için 9 neden Internet Explorer 9, Windows için en iyi web deneyimini sunar. İşte bugün edinmek için en iyi sebepler. Her açıdan hızlı — donanım ivmeli metin, görüntü ve grafik performansı hızlandırır ve web sitelerini bilgisayarınızda yüklü programlara...
  18. Furkan EKMEN

Türk Team Logo

Türk Team Logo
  19. Furkan EKMEN

Beach Beach Logo

Yorumlar için teşekkürler.
  20. Furkan EKMEN

Türkçe Konuş

Yorumlar için teşekkürler.
Yukarı Alt