Arama sonuçları

1. S

1 Sosyal Medya Ajansı Art Director Arıyor..

ARANIYOR! ÖYLE YA DA BÖYLE 1 Sosyal Medya Ajansı, ekibine katılacak, bakış açısıyla, yeteneğiyle ve en yeni trendlerin insanı olmasıyla hem ajansa hem de müşterilere bir “WOW!” çektirecek Art Direktör’ünü aramakta. Aradığımız kişi: Adobe Photoshop, Illustrator ve Freehand programlarının...
  2. S

Web tasarım - Grafik tasarım yardımcısı olarak İş arıyorum..

Şehir: İstanbul / Avrupa Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop - iyi Freehand - orta Dreamweaver / Html - başlangıç Flash - başlangıç Microsoft Office programları. Deneyim : Üniversitede grafik tasarım bölümü mezunuyum. Biri dergi diğeri web tasarım olmak üzere iki büyük...
  3. S

Web tasarım , Grafik tasarım yardımcısı olarak İş arıyorum..

Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop - iyi Freehand - orta Dreamweaver / Html - başlangıç Flash - başlangıç Microsoft Office programları. Deneyim : Üniversitede grafik tasarım bölümü mezunuyum. Biri dergi diğeri web tasarım olmak...
  4. S

web - grafik tasarım yardımcılığı arıyorum

Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop - iyi Freehand - orta Dreamweaver / Html - başlangıç Flash - başlangıç Microsoft Office programları. Deneyim : Üniversitede grafik tasarım bölümü mezunuyum. Biri dergi diğeri web tasarım olmak...
  5. S

Yetiştirilmek üzere iş arıyorum - İstanbul

Şükran Ülgezen Anadolu Meslek Lisesi grafik tasarım bölümü mezunuyum ve şuanda Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu grafik tasarım bölümü son sınıf öğrencisiyim devam zorumluluğum olmadan derslerimi bitiriyorum..Photoshop freehan ve quark programlarını lisedeki staj zamanım...
Yukarı Alt