Arama sonuçları

1. designerturk

16.hazar şiir akşamları afiş çalışmam

Geçen yılki hazar akşamları çok güzeldi umarım bu yılki de öyle olur. afiş içinse, genel itibariyle sade ve güzel bir çalışma yalnız yazılar arasındaki boşlukları biraz daha iyi ayarlasan okunabilirliği artar diye düşünüyorum. sonuçta bu bir afiş ve dikkat çekmesi, konuyu yansıtmasının yanında...
  2. designerturk

Var mısın? Yok musun?

varım ama aşağıdakide varsa:))))
  3. designerturk

bi yorum!!!

:D bende ikinci nerde diye bakıyorum :))))) bence kapağın arka planındaki lacivert transparan görüntüyü kaldırmalısın tasarımı çok kapatmış. fiyatların altındaki çizgiler çok kalın inceltmeli ve çizgi rengini biraz daha açmalısın zannımca.. eline sağlık
  4. designerturk

Grafikerler.org Sosyal Gruplar

10 adet fotoğraf, biri maliyeye biri emniyete biri grafikerler.org yönetimine diğer 7 taneside adet yerini bulsun diye :PPP
  5. designerturk

GrafikerleR sosyal grubuna üye olmak için gerekli belgeler: 1- noter tastikli ikametgah belgesi 2- diploma fotokopisi 3- son 6 ay içerisinde çektirilmiş 10 adet fotoğraf 4- adli sicil kaydı :))))))))))) yada buradan üye olabilirsiniz >>>> GrafikerleR
  6. designerturk

Sizi Grubuma Bekliyorum (Grafikerler). Her Türlü Hizmet Verilecektir , Corel x5 Getiricem, İnternet Fiyatlarını Tek Haneye Çekicem :)))))
  7. designerturk

Corelde Yazı İçerisine Resim Eklemek(Resimli Anlatım)

Öncelikle Yazımızı ve Yazı içerisine geçecek resimi belirliyoruz. Daha Sonra Resimimizi seçiyoruz ve Effects/Powerclip/place inside container sekmesine tıklıyoruz Daha sonra aşağıda görüldüğü gibi çıkan ok işaretiyle yazımıza tıklıyoruz. ve sonuç...
  8. designerturk

hangi meslekteniz

Kreş Müdürüyüm . tasarımla o kadar çok uğraşıyorum ki kreşteki çocukları her gördüğümde rengarenk clipartları görmüş gibi oluyorum :P
  9. designerturk

su içen kız resimleri

güzel paylaşım eline emeğine sağlık
  10. designerturk

Birsürü Vektörel Dosya :)) (Cdr - No Rapid!!)

ben teşekkür ederim. paylaşım güzel şey...
  11. designerturk

Birsürü Vektörel Dosya :)) (Cdr - No Rapid!!)

Link : http://uploaded.to/?id=lx09pu Yanlışlıkla iki konu açmışım mod arkadaşlar bir tanesini silebilirmi.... thanks
  12. designerturk

Vektörel Orjinal 42 Adet sertifika (CDR - No Rapid)

Cdr Sertifikalar Download
  13. designerturk

Vektörel Matbaa Makinası

teşekkür ederim arkadaşlar işimi gördü elinize sağlık
  14. designerturk

Vektörel Matbaa Makinası

yokmu:( arkadaşlar
  15. designerturk

Vektörel Matbaa Makinası

arkadaşlar. elinde vektörel olarak çizilmiş matbaa makinası varmı . paylşırsanız sevinirim...
Yukarı Alt