Arama sonuçları

1. I

Web Arayüz Tasarımlarım

İlk temayı çok sevdim. Ellerinize sağlık.
  2. I

İlk Çalışmam

İlk çalışma için fena değil. Fakat günümüzdeki tasarım tarzıyla uyumlu değil. Güncel siteleri incelerseniz size ciddi fikirler verir. Yol açar, ufuk sağlar. Örnek olarak themeforest.net üzerindeki site template leri incelerseniz dediğimi burada görürsünüz. Ellerinize sağlık. Son olarak şunu...
  3. I

Sizce yaptığım site de eksik varmı

Arkadaşlarında söylediği gibi Flash kullanım yeri bu değil. Tamamen gereksiz. HTML 5 kullanırsanız sıkıntı yaşama ihtimaliniz yüksek çünkü internet explorer gibi baş belası birşey var bu dünyada, henüz çoğu yönleriyle desteklemiyor. jQuery menüler işinizi görür. Sayfanın altındaki kırmızı...
  4. I

Web Arayüz Çizimlerim

Ellerinize sağlık. Güzel işler görmek insana keyif veriyor. Sinema konulu site bana çok karışık geldi. Bir de slider da yatak resmi olan ilk tasarım pek hoş değil. Ben böyle düşünüyorum. İşlerinizde başarılar dilerim.
  5. I

Akcay catı web

Bana göre genel olarak güzel. Fakat menünün üstü sağ üst taraf çok boş. Karşıdan bakında denge kuralına uymuyor. Orası biraz geliştirilerek daha da güzel bir hale getirebilir. Ellerinize sağlık
  6. I

3 Adet Web Arayüz Tasarımı

İlk bakışta otel sitesi tasarımı gayet güzel, avukatlık sitesi tasarımının header kısmında bi denge sorunu var. Sağ üst kısım güçlendirilmeli. Diğeri hakkında ... bilmiyorum. İyi çalışmalar dilerim.
  7. I

Kırmızı başlıklı kızın hikayesini birde kurttan dinleyelim!

Merhaba hocam. Kullandığınız yazı tipinin Türkçe olmaması haricinde görünürde bir sorun yok bence. Çok güzel bir çalışma olmuş. İşlerinizde kolaylıklar dilerim.
  8. I

Yeni Yaptığım Web Sitesi Yorumlarınızı Bekliyorum

Selamlar. Eliniz sağlık ortaya bir ürün çıkmış fakat biraz daha ayrıntılar, kullanım kolaylığı ve tutarlılık yönünden geliştirilmeye ihtiyacı var.
Yukarı Alt