Arama sonuçları

1. oktayyetgin

Kart Setleri Projem İçin Çalışma

Slm merhaba. Bu proje için size yardımcı olmak isterim. İşin detaylarını mail üzerinden paylaşabiliriz. oktayyetgin@live.com
  2. oktayyetgin

ACİL frelance calısacak grafiker

size bu konuda yardımcı olamk isterim. Tekstil sektöründe bir çook firmaya bu konuda yardmcı oldum. mail adresim ile irtibata geçebilirsiniz. oktayyyetgin@live.com
  3. oktayyetgin

Evinden dergi, kitap tasarımı yapacak indesign kullanan grafiker

oktayyetgin@live.com dergi ve kitap işlerinizde size yardımcı olmak isterim.
  4. oktayyetgin

Şirketime kurumsal kimlik çalışması yapmak istiyorum

slm merhaba bu konuda size hem masaüstü (grafik tasarım) hemde üretim (baskılı hizmet) olarak yardımcı olmak isterim oktayyetgin@live.com
  5. oktayyetgin

indesign hakkında sorularınız için

Pdf Dosyalarını Indesing' aldığında text alanları ile oynayamazsın. Sadece Resim olarak Gelir. Fakat Acrobat Programının içinde yama bir eklenti program var Pittstop diye bir eklenti bunun sayesinde oynayabilirsin. Resimleri textlerini, Renklerini, hemen hemen herşeyi yapılabilir.
  6. oktayyetgin

Broşür Tasarımı yaptırılacaktır

selamlar kimse ile anlaşmadıysanız size yardımcı olabilirim. Tasarımı sizin istediğiniz dogrultusunda, size en düşük maliyet çıkacak şekilde yönlendirerek en kısa zamanda sonuçlandırabiliriz. Öte yandan baskı aşamasında da size yardımcı olabilirim. iletişim için : oktayyetgin@live.com'a mail...
  7. oktayyetgin

INDESIGN kitap dizgisi

Böyle bir imkan sunulduğu için teşekkür ederim. Yukarıda belirtmiş olduğunuz çalışmaları yer yer çalışmış olduğum şirkette te yapmaktayım. Size CV'in bir örneğini gönderiyorum değerlendirirseniz sevinirim.
  8. oktayyetgin

Dugun Resimlerinin Rötüşlanmasi

Slm öncelikle Mutluluklar dilerim. Resimlerine rutuş bi kaç değişiklik ve güzel efektler ve renk ayrımı ile farklı bi hava katarız. yapılır yani Basit iş :) Halen düşünüyorsan mailim : oktayyetgin@yahoo.com
Yukarı Alt