Arama sonuçları

1. S

Tasarım ve Grafikerlik / Freelance İş Arıyorum

Merhaba ismim Tolga, 35 yaşındayım İstanbul Büyükçekmece’de ikamet ediyorum. İyi derecede Adobe Photoshop ve Illustrator kullanıyorum.Daha evvel çalıştığım birkaç firmada web tasarımı,mailing,logo tasarımı,ürün kataloğu,dergi ilanı hazırlama,afiş,çeşitli dekupeler gibi...
  2. S

Grafikerlik İşi Arıyorum..

Güncel ilan.
  3. S

Grafikerlik İşi Arıyorum..

Merhaba ismim Tolga, 35 yaşındayım İstanbul Büyükçekmece’de ikamet ediyorum. İyi derecede Adobe Photoshop ve Illustrator kullanıyorum.Daha evvel çalıştığım birkaç firmada web tasarımı,mailing,logo tasarımı,ürün kataloğu,dergi ilanı hazırlama,afiş,çeşitli dekupeler gibi çalışmalarım...
  4. S

Lavinia 4. Sayı kapağı

Güzel ve sade..Tebrikler
  5. S

3 boyutlu yuvarlağın etrafına dünya çizmek

Create clipping mask ile yapabilirsiniz.Arastırmanızı tavsiye ederim..
  6. S

Dergi reklam spotu

Çok beğendim tebrikler..
  7. S

Grafiker/Grafiker Yardımcısı İşi Arıyorum

Merhaba ismim Tolga, 35 yaşındayım İstanbul Büyükçekmece’de ikamet ediyorum.Grafikerlik konusunda hiçbir çalışmışlık tecrübem yok fakat bu alanda çalışmak,kendimi geliştirmek ve bu işi meslek edinmek istiyorum. Adobe Photoshop programını iyi derecede bildiğimi düşünüyorum.Daha evvel...
  8. S

İstanbul Beylikdüzü-Büyükçekmece grafik tasarım

@delideli Mesajınız bana ulaşmamış.Mesaj kutum boş gözüküyor.Tekrar yollar mısınız?Selamlar..
  9. S

@aylat Merhaba..Sizi msn'ime ekledim.Görüşebiliriz.Selamlar..
  10. S

Merhaba; Adım Tolga,35 yaşındayım,İstanbul'luyum.Beykent civarında ikamet ediyorum. Adobe Photoshop konusunda deneyimliyim.Geçmişte bazı katalog,broşür,ilan tarzı çalışmalarım mevcut. Yarı zamanlı yada tam zamanlı çalışabileceğim,grafikerlik konusunda kendimi yetiştirebileceğim bir iş...
Yukarı Alt