Arama sonuçları

1. A

ankara-grafiker-yardımcı grafiker

merhaba Ankara Sincan ilçesinde yeni açtığımız copy center için corell photoshop bilen eleman arayışımız bulunmaktadır. Eğer ilgilenirzseniz 0532 636 02 50 telefon numarasından bana ulaşabilrisiniz. İyi günler dilerim. ALPER AKKAN
  2. A

Ankara, Programcı olarak iş arıyorum.

İyi akşamlar ben Serkan Akkan, Sincan'a akkan dijittal kopyalama merkezi kurdum.Yarın müsait olursan görüşmek isterim.Çalışma arkadaşımızı tamamlayıp haftaya açılışımızı yapacagız.0546 458 31 37
  3. A

Ankara grafik tasarimci

İyi akşamlar ben Serkan Akkan, Sincan'a akkan dijittal kopyalama merkezi kurdum.Yarın müsait olursan görüşmek isterim.Çalışma arkadaşımızı tamamlayıp haftaya açılışımızı yapacagız.0546 458 31 37
  4. A

Grafikerim iş arıyorum (ANKARA)

İyi akşamlar ben Serkan Akkan, Sincan'a akkan dijittal kopyalama merkezi kurdum.Grafiker.net'te ilanını gördüm.Yarın müsait olursan görüşmek isterim.Çalışma arkadaşımızı tamamlayıp haftaya açılışımızı yapacagız.
  5. A

Grafik Tasarım ( Yeni Mezun )

İyi akşamlar ben Serkan Akkan, Sincan'a akkan dijittal kopyalama merkezi kurdum.Çalışma arkadaşımızı tamamlayıp haftaya açılışımızı yapacagız.0546 458 31 37
  6. A

Iş arıyorum

Merhaba; Biz Ankara Sincan da dijital kopyalama merkezi kuruyoruz.dijital baskıdan anlayan arkadaslar arıyoruz. Eger ilanın güncel ise adresine cv ni gönderebilirsen seviniriz.
Yukarı Alt