Arama sonuçları

1. fifa

PhotoShop'ta Dosyalar Nereye Atılır ?

PhotoShop'ta dosyaları bu şekilde atabilirsiniz... Actions C:Program Files\Adobe\Adobe Photoshop\Presets\Actions Brush C:Program Files\\Adobe\Adobe Photoshop\Presets\Brushes Shape C:Program Files\\Adobe\Adobe Photoshop\Presets\Custom Shapes Style C:Program Files\\Adobe\Adobe Photoshop...
  2. fifa

Garson Kız Oyunu

Garson Kız Oyunu
  3. fifa

Sanalika

Tıklayın Kaydolun ve Sanalika'nın Sihirli Dünyasında Eğlenmenize Bakın... Çok Güzel bir Online Oyun Bir Bakın Derim... :) Sanalika
  4. fifa

Mükemmel Program İçeri =>> ToonBoom v4.5

İşte Size Günün En İyi Programı ToonBoom Studio v4.5 Birçok Filmin Animasyon Yapımında Kullanılan Programdır. Bununla Herşeyi Yapabilirsiniz. Ama çok güçlü bir program olduğu için Bilgisayarınızda kasabilir. İşte ToonBoom Studio Programının Yaptığı Şaheserler; DisneyToon Studios The...
  5. fifa

Kılıç Kalkan Oyunu...

süper bir Flash oyunu Kılıç Kalkan Oyunu Oyunda nick yazarken sonuna ",," bu şekilde iki virgül atarsanız Adamımız Çok Fazla güçlü oluyor, Buda oyunun hilesi :D mesela "Hellboy,," bunu yapın sonra randomize tıklayın ondan sonra virgülleri silebilirsiniz :cool:
  6. fifa

Online Rol Yapma Oyunu Popmundo..!

Popmundo, oyuncuların sanal bir müzik endüstrisi içerisinde şöhret için birbirleriyle yarıştıkları bir online rol yapma oyunudur. Oyun gerçek zamanlı oynanır ve siz bilgisayar başında değilken bile devam eder. Oyuna, elinde hayallerinden başka bir şey olmayan sıradan bir insan olarak...
  7. fifa

Sizin Favori Programınız Hangisi ?

En Çok Hangi Programı Kullanıyorsunuz ? 1-) Adobe PhotoShop 2-) CorelDraw 3-) FreeHand
  8. fifa

Kendimce bir Çalışma Yaptım.. Nasıl Olmuş ?

Karşınızda Kro Gören Masum Uzaylı .
  9. fifa

CorelDraw Vignette Özelliği (Görsel Ders)

Merhaba Arkadaşlar, Bu Özellik Resmimizi Daire,Kare Gibi Şekillerin içine alıyor. Hemen anlatmaya başlıyorum. Yine Corele bir resim atıyoruz ve resmi seçip Bitmaps/Creative/Vignette Tıklıyoruz. Karşımıza Gelen pencerede Color(Renk) yazıyor burda Black(Siyah),White(Beyaz) ve Other(Diğer)...
  10. fifa

CorelDraw Particles Özelliği (Görsel Ders)

Merhaba Arkadaşlar, Bu Özellik Resmimizi Eğlenceli Bir Hale Getiriyor. Hemen anlatmaya başlıyorum. Yine Corele bir resim atıyoruz ve resmi seçip Bitmaps/Creative/Particles Tıklıyoruz. Hemen Karşımıza Gelen pencerede "Style" yazıyor bunun altında "Stars(Yıldızlar)" ve "Bubbles(Kabarcık)"...
  11. fifa

CorelDraw Frame Özelliği (Görsel Ders)

Merhaba Arkadaşlar, Bu Özellik Resmimize Şekilli Çerçeve yapmamızı sağlıyor. Hemen anlatmaya başlıyorum. Yine Corele bir resim atıyoruz ve resmi seçip Bitmaps/Creative/Frame Tıklıyoruz. Karşımıza Çıkan Pencerede sol tarafta tırtıklı boş bi portre çerçevesi var "OK" dediğiniz zaman...
  12. fifa

CorelDraw SketchPad Özelliği (Görsel Ders)

Merhaba Arkadaşlar, Bu Özellik Resmimizi bir KaraKalem Çalışmasına Çeviriyor. Hemen anlatmaya başlıyorum. Yine Corele bir resim atıyoruz ve resmi seçip Bitmaps/Art Strokes/SketchPad Tıklıyoruz. Burda "Graphite" Kısmı Sadece Kalemle çalışılmış gösteriyor. Eğer "Color" kısmını...
  13. fifa

CorelDraw ScraperBoard Özelliği (Görsel Ders)

Merhaba Arkadaşlar, Bu Özellik Resmimizi Kazıyarak hoş bir Çalışmaya Çeviriyor. Hemen anlatmaya başlıyorum. Yine Corele bir resim atıyoruz ve resmi seçip Bitmaps/Art Strokes/ScraperBoard Tıklıyoruz. "Scrape To" Yazan bölümün altında "Color" ve "White" Yazıyor biz "White" Tıklıyoruz Ve...
  14. fifa

Corel Draw ile resimlere kar, sis ve yağmur ekleme ( Görel ders)

Merhaba Arkadaşlar, Şimdi Size Süper Bi ders vericem, hepinizin kulağına küpe olsun bu ders :D Öğreteceğim Özellik Corelde Resimlere Kar,Yağmur ve Sis Eklemenize Yardımcı Olucaktır. Şimdi corele bir resim atıyoruz ben altta gördüğünüz resmi attım, sonra resmi seçip Bitmaps/Creative/Weather...
  15. fifa

CorelDraw Emboss Özelliği...

Merhaba Arkadaşlar, Size Emboss Özelliğinin ne işe yaradığını anlatıcam... Emboss, Nesnede Saydam Çizgiler Çıkmasını Sağlar, Ben Kartvizitte Kullandım. Altta gördüğünüz gibi bir kartvizit hazırladım şimdi bu kartvizite bir kere tıkladıktan sonra Bitmaps/Convert To Bitmap Diyoruz ve sonra...
Yukarı Alt