Arama sonuçları

1. Baris SUNTER

Corel Draw 12 windows 8 uyumluluk sorunu?

CorelDRAW(R) çalışmayı durdurdu Bir sorun programın çalışmasını durdurdu.Windows programı kapatacak ve çözüm varsa size bildirecek der :) ama bir daha da ilgilenmez.Sorun nedir? windows 8 ile uyumluluk sorunumu yaşıyorum? Bildiğiniz bir çözüm yolu var mıdır?
  2. Baris SUNTER

Bakar mısınız Lütfen..!- Mock-up Talebi

[/IMG] Merhaba resimdeki gibi bir mock up ihtiyacım var. Elinizde varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
  3. Baris SUNTER

...Bıdı Bıdı...

İzlerken boğazınızın düğümlendiği, göz yaşlarınızı tutamadığınız filmler oldu mu hiç?
  4. Baris SUNTER

Corel Draw font sorunu...

araçlar - özelleştirme - metin - yazı tiplerinde ; "sadece belge yazı tiplerini göster" kutucuğu hariç diğerlerini işaretlerseniz fontlar görünüyor :)
  5. Baris SUNTER

Teşekkür ederim.
  6. Baris SUNTER

Hayır kullanmıyorum..Nasıl görünür hale getirebilirim yardımcı olur musunuz?
  7. Baris SUNTER

windows un içindeki font klasörüne yüklediğim 7000 tane font corelde görünmüyor..Bunun nedeni ne olabiir?
  8. Baris SUNTER

Yaşasın Grafikerler.org :))

Bizde elimizden geldiğince öyle dedirttik :) Çok eğlendiğimiz bir deneyim oldu bizim için :)
  9. Baris SUNTER

Yaşasın Grafikerler.org :))

10. Baris SUNTER

Kartvizit, Logo, Wallpaper, Kupa, Paket

çok şık olmuş tebrikler....:s8:
  11. Baris SUNTER

Rodin Hills

Çok teşekkür ederim abi.Çok işime yaradı gerçekten çok güzel olmuş..Nasıl teşekkür edeceğimi şaşırdım.:s8:
  12. Baris SUNTER

Rodin Hills

çok teşekkür ederim.Ben beceremedim.Eksik olmayın :)
  13. Baris SUNTER

Rodin Hills

Merhaba RODİN HILLS'İN vektör logosu olan var mı acaba? paylaşırsa çok sevinirim.Teşekkürler şimdiden
  14. Baris SUNTER

Sözleşme

yok mu böyle bir sözleşme yoksa :S
  15. Baris SUNTER

Sözleşme

Merhaba Bir müşteriye uzaktan internet yolu ile logo vb. bir iş satmak istiyorum. hem kendimi hemde müşterimi korumak adına grafikerlerin kullandığı uzaktan satış sözleşmesi var mıdır acaba? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler.
  16. Baris SUNTER

İndirim-Ucuzluk Vektörleri

linkler ölmüş!!
  17. Baris SUNTER

Fora zeytincilik

Arkadaşlar konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın.Elinde FORA ZEYTİNCİLİK logosu olan var mı acaba?
  18. Baris SUNTER

onay alınmış bi çalışmamdır

@reborn Eleştirmek iyi hoş ama birde "AHÇI" değilde AŞCI demeyi bilsek..
  19. Baris SUNTER

Abidin Dino...

Bana Mutluluğun Resmini Yapabilir misin Abidin? Mutluluğun resmini yapabilir misin Abidin ?"demiş Nazım. Abidin Dino 'da cevaben: .".....Gidebilseydik meserret kahvesine, İlk karşılaştığımız yere Ve bir acı kahvemi içseydin. Anlatsaydık O günlerden, geçmişten, gelecekten, Ne günler...
Yukarı Alt