Arama sonuçları

1. ibosa

Serbest Logo Çalışmaları

eylül çok hoş olmuş ellerine sağlık
  2. ibosa

deha reklam yorum

:) sanırım itiraf etmeliyim ki yaparken matbaacı arkadaşları hiç düşünmedim yani bilirsiniz heran aklınıza gelir ve aklınıza gelen şeyide ya kağıda dökersiniz yada böyle pc ortamına ancak haklısınız yani gerçekten de kartvizitte düşünemiyorum ancak cephe tabelasına fena olmaz diye düşünüyorum...
  3. ibosa

deha reklam yorum

boyacı logosu cümlesini bekliyordum emine hanım ama bunu açıklaya bilirim bilirsiniz tabela açıkhava reklam yani eski zamanlardan esinlenerek fırça darbesi sonucunda yazılan bir deha her kkutuda ayrı bir renk her harfin rengi de cmyk yı temsil etmesi
  4. ibosa

deha reklam yorum

deha reklam logo yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim
  5. ibosa

Afiş - Deneme

güzel bir buluş :)
  6. ibosa

Tanınmış Logo Siteleri

arkaadaşlar saray hali logosu lazım vasra bir zahmet teşekkür ederim
  7. ibosa

elif reklam tabela

Sonuç itibariyle
  8. ibosa

elif reklam tabela

gözüküyor tekrar bakarmısınız
  9. ibosa

Bunları Biliyormusunuz...

arkadaşlar benimde bu çorbada biraz tuzum olsun SAĞ AYAĞINIZI SAAT YÖNÜNDE ÇEVİRİN AYNI ANDA SOL AYAĞINIZI DA TERS YÖNDE ÇEVİRİN BUNU YAPAN VARSA GERÇEKTEN DAHİDİR... VE ÜSTÜN BİR GÜCÜ VARDIR DEMEKTİR... YAPAN VARMI? :d
  10. ibosa

elif reklam tabela

arkadaşlar cephe tabelasıdır yorumlarınızı iyi kötü yazarsanız sevinirim
  11. ibosa

Dershane El Broşürü

hoş olmuş amacına uygun ama arkadaşlarında dediği gibi koyu renktekii yazılara koyu stroke vermek yanlış çok göze batıyor rahatsız ediyor yani anlayacağınız daha sade olsa belki bunuda ortadan kaldırırdı yinede dediğim gibi amacına uygun olmuş başarılar...
  12. ibosa

Maxi Magazin Afiş Çalışması

arzu hanıma katılıyorum evet ne amaçlı kullanılacak bu afiş detaylı bilgi olmadan yorum yazmaz yanlış olur ama görüntü itibariyle çalışma hoş olmuş emeğine sağlık başarılar... bu arada afişin sağ alt köşesinde bulanık bir yazı gördüm imzan mı yoksa resmi indirdiğin yerin adresimi :D...
  13. ibosa

ik logom nasıl olmuş yorum istiyorumm

çok hoş olmuş başarılarının devamı :)
  14. ibosa

Elif Reklam Logosu

teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için
  15. ibosa

Elif Reklam Logosu

Şimdiden Yorumlarınız için Teşekkürler..
  16. ibosa

Sitem İçin Arkadaşlarımdan Logo istiyorum

arkadaşım boş bu ya kontrol et boş sayfayı kaydetmişsin
  17. ibosa

logo yardım

arkadaşlar hiç öyle bi niyetim yok yanlış anlaşılmasın sizi tenzih ederim ben sadece mesela şu figürü kullansanız yada şöyle elan işte fikir edineyim gibisinden teşekkür ederim herşey için başarılar...
  18. ibosa

logo yardım

arkadaşlar logonasıl olabilir elif bişeyler tasarlayın diyorsunuz ama :) aklıma hiç bişey gelmiyorki çok özel bişey olmalı yani ismi gibi tek ne olabilir?
  19. ibosa

logo yardım

arkadaşlar elifreklam içinbir logo lazım ne önerirsiniz şimdi nasıl grafikersin diyeniniz vardır muhakkak arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum şöyle yada böyle inanın bana kafam çok karışık ne yapacağımı bilmiyorum elif benim için çok önemli elif kızımın ismi ve kızımın ismini koymayı...
  20. ibosa

Logo çalışması

daha iyisini yapabilirsin başarılar :) logo bütün olmalı diye düşünüyorum sade ve anlaşılır gözü rahatsız edecek renkler olmamalı
Yukarı Alt