Arama sonuçları

1. H

Tipografi deneme.

Teşekkür ederim Kerim Bey.
  2. H

Tipografi deneme.

Evet denedim. Siyah renk beyazdan daha iyi durdu. :) Teşekkür ederim öneriniz için.
  3. H

Roan Runner sonunda öldü. :)

4. H

Road Runner

Bende hemen hemen hepsini izledim fakat son bölümünü izlemedim. Road Runnerın hazin sonunu görmek isterim. :)
  5. H

Hazırladığım kurumsal kimlik kılavuzu.

Teşekkür ederim Murat Bey.
  6. H

Rof Medya Logo Çalışması

Bence yukarıda ki şekli boşver yazı üzerine yoğunlaş. Eminin logotype daha başarılı olacaktır.
  7. H

Road Runner

İlginizden dolayı ben teşekkür ederim Murat Bey.
  8. H

Merhaba Arkadaşlar :)

Aramıza hoşgeldiniz. İyi forumlar.
  9. H

Bir aşk için yapabileceğin herşeyi yaptığına inanıyorsan.

Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna Rağmen hala yalnızsan, için rahat olsun. Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır. Sen kendini paralarken o her zaman bahaneler...
  10. H

Road Runner

11. H

Soldaki işaretler kayboldu

Sorduğunuz şey sanırım Tools menüsü. Window menüsünden Tools seçeneğinden açabilirsiniz. Veya kısayolundan açabilirsiniz. Kısayolu Ctrl+F2
  12. H

Sizce Hangi Kapak ?

İkisi de birbirinden başarılı modern ve şık tasarımlar. Çok beğendiğimi özellikle belirtmek isterim. İlla ki bir seçim yapılması gerekiyorsa Günay Bey'le aynı fikirdeyim. Emeğinize sağlık. :)
  13. H

İlk KartVizit Çalışmam

Logo ve adres bilgileri biraz birbirine girmiş gibi. Adres bilgilerini biraz daha küçültüp aşağı çekerseniz eminim daha iyi olacaktır. Emeğinize sağlık.
  14. H

İlk Çalışmam

Eğer yazı fontunu kalın kullanıp, satır aralarını biraz daha kısa tutsaydın eminim çalışmanda hayal ettiğini bulabilirdin.
  15. H

Özel İNDEX Tasarımım...

Ama şu an bu haliyle bile aynısı çizip, kodlama yapıp, ücretsiz dağıtıma açabilirler.
  16. H

Sevdiğimiz Sözler

Ey uzaklaştıkça gönlüme yaklaşan Sevgili! Bir ''AH'' desem duyar mısın feryad-ı kalbimi? Ben ıraklarda suskun bir Mevlevi, sen ise kalbimin Aşk-ı kıyameti... Şems-i Tebrizi
  17. H

Çalışmalarım..

Çalışmalarınız gerçekten başarılı ve gelişime açık. Beğendiğimi belirtmek isterim. Fakat keşke hepsini ayrı ayrı ve farklı zamanlarda yüklemiş olsaydınız ve bizde hepsi için ayrı ayrı yorum yapsaydık. Paylaşım için teşekkürler. İyi çalışmalar.
  18. H

izmirden selamlar

Aramıza hoşgeldiniz Rahmi Bey.
Yukarı Alt