Arama sonuçları

1. H

Roan Runner sonunda öldü. :)

2. H

Bir aşk için yapabileceğin herşeyi yaptığına inanıyorsan.

Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna Rağmen hala yalnızsan, için rahat olsun. Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır. Sen kendini paralarken o her zaman bahaneler...
  3. H

Road Runner

4. H

Türkçemize sahip çıkalım.

5. H

Balıkesir'de günbatımı.

Balıkesir'in Burhaniye ilçesine bağlı Ören kasabasında çekmiş olduğum amatör kareler. Huzur verici sakin bir yer.
  6. H

Ölmeden önce izlenecek 50 film.

1- Esaretin Bedeli The Shawshank Redemption Yapım Yılı: 1994 Sinemalar Puanı: 9.3/10 2- Yeşil Yol The Green Mile Yapım Yılı: 1999 Sinemalar Puanı: 9.2/10 3- Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü The Lord of the Rings: The Return of the King Yapım Yılı: 2003 Sinemalar Puanı: 9.1/10 4-...
  7. H

Charlie Chaplin

8. H

Gelecek nesil.

Bugün internette gezinirken rastladım kendilerine. :) Çok hoşuma gitti.
  9. H

Stop motion!..

10. H

Karasızlık :))))

11. H

Fark'lı işler...

Sıradan bir günde sıradan bir adam varmış. O sabah da her sabah olduğu gibi çalar saatin sesine uyanmış. Elini yüzünü yıkamış, üstünü giymiş ve evden çıkmış. Kırmızı boyalı otobüs durağı olduğu yerde duruyormuş. Adam da o durakta çok beklemeden hergün bindiği otobüse binip işe yollanmış...
  12. H

Günün başarı taktiği.

Kendi başarı taktiğini kendin üret! Başarılı olma sürecinde kendi aklınızı kullanma cesareti gösterin. Kendi kararlarınızı alın ve uygulayın. Hata da yapın, doğru da. Bırakın dizleriniz biraz kanasın, başarılı insanlar dizleri kanamış çocuklardan çıkar. Başka insanlardan taktik alsanız da...
  13. H

Telaffuzu zor kelimeler!..

Bazı kelimeleri söylerken dilimizin sürçmemesi mucize gibi birşeydir. Herkes için geçerli olmasa da, çoğu kişinin dilinin sürçmesine sebep olan, söylemesi zor kelimeler vardır. Sizin telaffuz ederken en zorlandığınız kelime hangisi?
  14. H

Herşeye muhalafet. =)

15. H

İlk öpücüğün etkisi. :)

:kiskis:
  16. H

Tipografi deneme.

Hayal ettiğim gibi olmadı. Sonda ''r'' harfinde bi sıkıntı var çözemedim. Değerli hocalarımızdan yardım bekliyorum.
  17. H

Hayret dünya dönüyor-Ali Ünlü

Hayatın içerisinde her şey monoton ve tekdüze değildir. Devirlere damgasını vuran ve akılları şoke eden ilginç olaylar, insanları hayrete düşürürken, kendisine getirme adına da hafıza yoklaması yapar. Bu kitapta, tarihin tozlu sayfaları arasında kalmış; kimi zaman debdebenin içinde nice...
  18. H

Çiçek sözlüğü...

Akasya (Pembe veya kırmızı): Seni beğeniyorum Akasya (Beyaz): Bizimki temiz bir sevgi, belki biraz arkadaşça Akasya (Sarı): Platonik aşk Ananas: Sen kusursuz birisin Ardıç: Seni koruyacağım Ayçiçeği: Sana tapıyorum Açelya (Hint): Gerçek şu ki, her şey bitti Badem: Aşkımızın sürmesini ümit...
Yukarı Alt