Arama sonuçları

1. BuraKosaR

renk değişimi???

galiba bilen birisi yok veya bilenlerde insanların gelışmelerı için bişiyler yapmayacak kadar pasif genede teşekkür ederim !!!
  2. BuraKosaR

Macromedia Flash 8 E-Book Türkçe

geliba link ölu
  3. BuraKosaR

renk değişimi???

iyi gunler ben fire works a yenı başladım ve yenı calısmalar yapıyorum...size takıldıgım bir soru sormak istiyorum fireworksta bir rengi koyudan açığa doğru nasıl yapabılırım??? örneğin kırmızı rengı alt tarafta koyu yukarı cıkdıkca bu ren acılacak bunu nasıl yapabılırım??? yardımınız için...
  4. BuraKosaR

DvD kapak tasarımı

hakaten 10 numara emeğine sağlık
  5. BuraKosaR

tipografi videoları

abi youtube yalan oldu bunu baska bır yolla anlatsanız olmaz mı???
  6. BuraKosaR

Yuko İsland

hakaten hoşş emeğe saygı...
  7. BuraKosaR

2008 yılı poster takvim

@eminecik hakaten Türkiye harıtasında biraz değişiklik yok mu ? umarım bunu istemeyerek yaptın!!! ondan sonra sı bencede hoş görunuyor elıne sağlık...
  8. BuraKosaR

Reklam Afişleri

güsel ve işe yarayacak bir bilgi...
  9. BuraKosaR

Çocuk Fonları Yüksek Çözünürlükte

teşekkürler güsel fonlar... emeğe saygı...
  10. BuraKosaR

photoshop fonları{2}

@ufuk_toy arkadaşım siteye grafikerliğe hoş geldin eğer bu işi öğrenmek istiyorsan internette bir ton ders var angi programı kullanıyorsan ona göre dersler indirerek profesional olmasada bir şeyler yapabilirsin ama ilerisini bilemem... benim tavsiyem bu hadi sana kolay gelsin...
  11. BuraKosaR

Resmin BeLLi Bir Yerindeki Rengi Degiştirmek

hocam hakaten bu bölümü sen canlandırıyon helal olsun sana ;)
  12. BuraKosaR

Fireworksta Yansıma Efekti

güsel teşekkürler
  13. BuraKosaR

Foruma resim eklemek

hayır kırıcı bir söz söylemediniz fakat bu şekilde cıkmanız beni biraz etkiledi çünkü ben burda birşeyleri anlamayan arkadaşlara bir yardımcı olmayı hedeflıyordum kı bu konuda da haklı oldugma ınanıyorum cun ku 1-2 arkadaş anlamadık dıe bi sürü yazı yazmıştı ... her neyse olan olmuş biten...
  14. BuraKosaR

Şelale Resimleri

teşekürrler
  15. BuraKosaR

Fireworks'te Pentool Kullanımı (video)

Teşekkürler bu bölümü canlandıran sensın senı tabrik ediyorum ...iyi calısmalar
  16. BuraKosaR

Yazılarınıza 3 boyut ferahlıgı

haddim olmayarak eklemek istiyorum... mation trail yazısının altında ki yuvarlak butonun okunun yönunu deiştirerek boyutun nereden gelmesini istediğinizide ayarlayabılıyorsunuz ... saygılar.
  17. BuraKosaR

Resimler üzerinde Group Mask

teşekkürler güsel paylaşım... yalnız bişi sorucam bu group as mask olayını yapmak istiyorum fakat bende o acık bir durumda deıl dıerlerıne tıklanabılıyor fakat buna tıklanmıyor neden???yoksa ben mı bıseylerı eksık yapıyorum!!! saygılar...
  18. BuraKosaR

Foruma resim eklemek

Farkındaysanız konuşmalarda 1,2 arkadasım genede başaramadım bunu biraz ındırgeyerek anlatırmısınız dıyerek yazılar yazmış ben bunu yapmaya çalıştım... yazı konusunda haklısınız ona bişi diyemem özür dilerim...
  19. BuraKosaR

Grafiksel Bir Çalışma

arkadasım bence sen ıı deılsın acıl bır tatil e ıhtıyacın var galıbnaa içinde bulundugun durumdan bunalmıs bir havan var fakat hala grafıkerlıyı dusunuyorsun galıba calısmandan okuyabıldıklerımın bır kısmı... haksızmıyım ??? unutmayın kı ınsanlar bu sekılde calısmalar yaptıklarında genelde...
  20. BuraKosaR

ilginç reklamlar...

@graffist neden yinede onu anlayamadım super afışler başarılı !!!
Yukarı Alt