Arama sonuçları

1. xblack

sayfa kenar boslukları ayarları

Sayfa düzeni derken kenar boşluklarını ne kadar vereceğinimi soruyorsun yoksa, worrde sayfa düzeni nerden verebilirim? bunumu soruyorsun.
  2. xblack

coreli yavaşlatan sebepler ve çaresi

Paylaşım için teşekkürler.
  3. xblack

64 sayfa katalog

@Dilek Doğrusöz Kapak 300 gr ayrı basılacak. Kapağı kesinlikle 64 sayfaya dahil etmeyiniz. Zaten kağıt gramajıda iç sayfalardan farklı olduğundan kesinlikle ön arka revolta montaj edilip ayrı basılacak. 64 İç sayfaların toplamı olacak. Her formanın 4 lü basılacağını, 8 li basılsa dahi sorun...
  4. xblack

Geometri kitabı yazmak için...?

Bilgi olarak şu an olarak sanırım sadece programın versiyon serilerini biliyorsunuz ve hemen öğrenip özelliklede geometri yada matematiksel sembol içerikli bir kitap hazırlyacaksın. Bunu çok ve çok içtenlikle söylüyorum bu kadar çok kısa sürede ben bu işleri yaparım diyorsanız cidden yanlış...
  5. xblack

64 sayfa katalog

Grafikerlerde böyle bir düşünce çok aktif. " Lazım olunca yada gerektiği zaman öğrenirim. " Bu düşünce ne acıki çok geri bırakır arkadaşlar. Herkesin illaki az yada çok boş vakitleri vardır bu vakitleri çok çok iyi değerlendirin arkadaşlar. Özelliklede yaşı genç olan arkadaşlar. Meslekler...
  6. xblack

64 sayfa katalog

Grafikerlik, matbaa yada reklam gibi sektörlerin sadece bir kolu. Bu grafiker arkadaşın öğrenme isteğine göre kendini geliştirme açısından çok çok önemlidir. Matbaacı olarak, matbaa grafikerliği üzerine konuşuyorum. Grafiker arkadaşların sürekli pc başından oturmaları çok yanlıştır. Sistemin...
  7. xblack

Excel Tablosu YARDIM!!

Exelden copy yapıp corelde copypaste seçeneğini kullan. Orda sana seçenek çıkacak o seçeneklerden biri çizim olarak alıyor ama aklımda değil deneyerek bulabilirsin.
  8. xblack

64 sayfa katalog

@Dilek Doğrusöz Bu şekilde forma bağlanmaz. Forma bağlamanın çok farklı yolları olmasına rağmen en sağlamı ve en istikrarlısı kesinlikle maket yaparak formaların bağlanmasıdır. 64 sayfa lık bir forma bağlamak için örneğini sağlamak 5 dk gibi bir süre alır. O süreyi formaları bağlarken...
  9. xblack

Hayat Bana ..... öğretti ?

Hayat bana zorluğunu gösterdikçe üzerine gittim, şimdi hayatı ben yaşıyorum.
  10. xblack

Logo Çizimi Corel Ders

Uzun zamandır girmemiştim siteye, kendi dersim bile dikkatimi çekti :) Rica ederim arkadaşlar.
  11. xblack

.: kenar payı :.

PDF olarak gönderebilirsiniz ama matbaanın sizin yaptığınız çalışmayı önce bir incelemesi daha iyi olacaktır. Kesim paylarını kırım yerlerini bir daha gözden geçirmelerini söyleyebilirsiniz. PSD olarak layerleri birleştirmeden götürmeniz daha sağlıklı olacaktır.
  12. xblack

.: kenar payı :.

Merhaba nuri, Öncelikle çalışmanız iş bitikten sonra görüldüğü gibi kalmasını istiyorsanız taşırma payını iyi ayarlamanız gerekmektedir. Bu sanırım bir resim. Bunda en iyi taşırma payı verme. Aynı resimden bir kopya daha alıp 2 mm sola doğru kaydırmanızdır. Bu şekilde kaydırdığınız alltaki...
  13. xblack

ETİKA YAPI İNŞAAT Kurumsal kimlik

Tasarım görsel olarak güzel gözüküyor. Peki bu tasarımlar bu şekilde basıldımı. Basıldıktan sonrada zemindeki siyah görseldeki gibi net ve sorunsuz bir şekilde ortaya çıktımı?
  14. xblack

Dershane Afiş >

@MissTracy Bana görede aynı. Adresi " İ " noktası yok. Ş - Ğ 'deki düzenlemeler gereksiz güzelde durmuyor.
  15. xblack

Stil Reklam Logo Denemem

Tasarım güzel. Bu tür çalışmalar profesyonel olması için Spot renkler ile basılması gerekmektedir. CMYK baskı ile bazı renklerdeki canlığılı ve orjinalliğini bulamazsınız. Bilgilinize...
  16. xblack

Otel Logo İsteği

Arkadaşlar merhaba. Çırağan Palace-Grand Cevahir Hotel-Wow İstanbul Hotel Logoları lazım Elinde bulunan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.
  17. xblack

corel draw da önlü arkalı broşür hazırlama

@Fatih Coşkun
  18. xblack

Cam İçin Bir Çalışma (onewayvision)

Güzel çalışma elinize sağlık. Ufak tefek hataların farkında olduğundan eminim. Teşekkür ederim.
  19. xblack

Matbaa da grafiker, insan mi makine mi?

@dream Alıntı yaparken dikkat etmelisiniz. Yanlış mesajımı almışsınız. Yada Alıntıyı doğru yaptınız mesajı yanlış yazdınız. :) Yok yok bizim Cumhuriyet yeni kurulmadı. Sen kafanı takma öyle şeylere :) Bunun önüne geçmek için bizde çok bağırdık. Herkese yarıyorsa bizede yarar dedik. Bakalım...
Yukarı Alt