Arama sonuçları

1. S

Acil yardım çok önemli

görsün herkes sorun değil sorun olan şifreyi koyduğumda web sitesi arkada gözüksün ama hafif bulur olsun sonra şifre onaylandığında zaten site acılsın tek amacım bu yardım ederseniz sevinirim photoshopta biraz yapmak istediğimi yaptım...
  2. S

Acil yardım çok önemli

arkadaşlar acil yardım html de bir web sayfası yapıyorum, istediğim şu site acıldığında site görünecek ve bir saniye içinde bulurlaşıp önünde java olarak şifre koyacak arka planda site bulur halde görünecek şifreyi yannış girerse giremiyecek doğru girerse site acılaçak bunun javada bir kodu...
  3. S

acil yardım flash transparan sorunu

arkadaşlar birçok yerde araştırma yaptım ama istediğimi bulamadım umarım burdan cevap gelir. Flashta acılır menü yaptım ve transparan olsun diyorum buraya kadar sıkıntı yok transparan oluyor. html koda atıyorum ancak alt bölümüne bir flash daha eklemek istediğimde arada acılır menünün boşluğu...
  4. S

Frontpage yardım

caresi var tablo kulnamak ama kulanndığın tabo ayarını yapman lazım en basit yöntemi o nasıl yapaçağım diyeceksen tablo özelliğine gel orda defult seceneğini center yap sonra hemen sağ tarafındaki ın pixels seceneğini işaretle %100 yazan yeride %80 ne filan düşür yapaçağın web sitesi hep o...
  5. S

ucuz hertürlü tasarım

CMYK DİZAYN internet ve grafik hizmetleri grafik tasarım ve web tasarım işleriniz itina ile yapılır 0 507 990 22 71 www.cmykdizayn.com suatkapan67@hotmail.com
  6. S

LiveZilla acil yardım

merhaba arkadaşlar LiveZilla Sanırım içinizde bilmeyeniniz yoktur. ama ben kurulumda cok büyük bir sorunla karşılaştım ve çözemedim sorun bu PHP Magic Quotes: This PHP feature has been DEPRECATED and is not supported by LiveZilla anymore. Relying on this feature is highly discouraged...
  7. S

corelde jpg ye exportta sorun...

arkadaşım bu sorun corelden kaynaklanan bir sorun sen zaten yöntemini bulmuşsun, bende de aynı sorun oluyor ama ben kısaca şöyle yapıyorum işi tif vey psd ye cevirip photoshopta jpg alıyorum, başka çözümü bilen varsa bende merak ediyorum belki microlarla çözüm olabilir
  8. S

convert to bitmap Acil Yardım !!!

arkadaşım sorununu anladım, evet bu sorun corelde cok var bence yapmam gereken corelde hazırladığın dosyayı tif yap ordan photoshopta ac öyle kaydetmeye çalış ben bu tip sorunları böyle yapıyorum
  9. S

Web steniz sadece 250 tl

EVET WEB SİTENİZ SADECE 250 TL AYRICA TÜM REKLAM İŞLERİNİZİDE, ÇÜZZİ MİKTARLARDA YAPARAK TÜRKİYEDE İLK OLMAYI HEDEFLEYEN BİR FİRMAYIZ. BİZ SÖZ VERMİYORUZ GRANTİ VERİYORUZ....... Web: http://www.cmykdizayn.com e-mail - MSN: tasarim@cmykdizayn.com - kartvizit - el ilanı -...
  10. S

kurulum hatası lütfen yardım

dediklerini yaptım ama yine olmadı anlamadım ya acayip şeylerde hep beni bulur zaten bu sorunu çözebileçek biri yokmu
  11. S

hayır sadece word press internet sitesinden indirdiğim dosya direk kuruluma geçtim temp yüklemedim joombla denedim kuruluyor ama word press kuramadım :(
  12. S

arkadaşlar wordpress i kurum kurulum başarıyla gerçekleşti diyor ancak admin panleine geldiğimde kulanıcı adımı ve şifremi giriyorum Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xlargere/domains/xlargereklam.com/public_html/wp-config.php:1) in...
  13. S

HER TÜRLÜ MATBAA ve GRAFİK HİZMETİ VERİLİR

CMYK Dizayn reklamcılık hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize matbaa hizmetleri konusunda da destek vermekteyiz, profesyonel grafikerlerimiz ile sizin firmanızın kurumsal çalışlarında elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. AYRINTILAR www.cmykdizayn.com msn...
  14. S

Gıda ürünleri için etiket vs düzenlemesi yapacak grafiker

sizinle kimse çalışmaz asgari üçrete nereye grafiker buluyorsunuz arkadaşlar düşünende varsa gitmesin bir grafikerin hakkı 650 tl değildir
  15. S

Anasayfa Reklam kampanyası

tasarim@cmykdizayn.com fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorum
  16. S

Acil yardim corel x5

arkadaşlar corel x5 kurudum fakay tif alırken sorun yaratıyor tif alamıyorum kayıt yapmıyor hatifa veriyor aldığım tif dosyası acılmıyor, bununla ilgili sorunu gidermek için microlar varmış eğerki elinde olan varsa yarım edebilirmi yada başka bir çözümü varmıdır
  17. S

Maaşlar?

ne lisans ne başka birşey en önemli şey tecrübe ve kendini ispat edebilmektir.... corel veya photoshop bil porgramın önemli yok hepsi aynı kapıya cıkıyor, tecrüben varmı kendini iyi pazarlayabiliyormusun iş verene önemli olan odur ( kendini pazarlamak derken yannış anlamayın neyse anladınız siz...
  18. S

Acil yardim

sadece jpg resimlerde yapıyor sorunu conwerlediğimde de aynı sorunla karşılaşıyorum.... bu arada corelin kasması benim pc den kaynaklanıyor ya biraz eski bilgisayarım ama dediğim fikirde iyi denemek lazım teşekkürler..... önçelikle soruma tam çözüm bulabilsem benim için daha iyi olaçak
  19. S

Acil yardim

corel x5 kulanıyorum sanırım tam anlatamadım, resime gölge veriyorum ölcü 5 metre yerine 5 cm yapıyorum sonra ölcüyü tekrar 5 m ye getirdiğimde resme yakından bakın o zaman gölge kırılıyor işlerim yoğun o yüzden acele ediyorum
  20. S

Acil yardim

ya bilen yokmu bunun cevabını
Yukarı Alt