Arama sonuçları

1. S

Acil yardım çok önemli

arkadaşlar acil yardım html de bir web sayfası yapıyorum, istediğim şu site acıldığında site görünecek ve bir saniye içinde bulurlaşıp önünde java olarak şifre koyacak arka planda site bulur halde görünecek şifreyi yannış girerse giremiyecek doğru girerse site acılaçak bunun javada bir kodu...
  2. S

acil yardım flash transparan sorunu

arkadaşlar birçok yerde araştırma yaptım ama istediğimi bulamadım umarım burdan cevap gelir. Flashta acılır menü yaptım ve transparan olsun diyorum buraya kadar sıkıntı yok transparan oluyor. html koda atıyorum ancak alt bölümüne bir flash daha eklemek istediğimde arada acılır menünün boşluğu...
  3. S

ucuz hertürlü tasarım

CMYK DİZAYN internet ve grafik hizmetleri grafik tasarım ve web tasarım işleriniz itina ile yapılır 0 507 990 22 71 www.cmykdizayn.com suatkapan67@hotmail.com
  4. S

LiveZilla acil yardım

merhaba arkadaşlar LiveZilla Sanırım içinizde bilmeyeniniz yoktur. ama ben kurulumda cok büyük bir sorunla karşılaştım ve çözemedim sorun bu PHP Magic Quotes: This PHP feature has been DEPRECATED and is not supported by LiveZilla anymore. Relying on this feature is highly discouraged...
  5. S

Web steniz sadece 250 tl

EVET WEB SİTENİZ SADECE 250 TL AYRICA TÜM REKLAM İŞLERİNİZİDE, ÇÜZZİ MİKTARLARDA YAPARAK TÜRKİYEDE İLK OLMAYI HEDEFLEYEN BİR FİRMAYIZ. BİZ SÖZ VERMİYORUZ GRANTİ VERİYORUZ....... Web: http://www.cmykdizayn.com e-mail - MSN: tasarim@cmykdizayn.com - kartvizit - el ilanı -...
  6. S

kurulum hatası lütfen yardım

arkadaşlar wordpress i kurum kurulum başarıyla gerçekleşti diyor ancak admin panleine geldiğimde kulanıcı adımı ve şifremi giriyorum Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xlargere/domains/xlargereklam.com/public_html/wp-config.php:1) in...
  7. S

HER TÜRLÜ MATBAA ve GRAFİK HİZMETİ VERİLİR

CMYK Dizayn reklamcılık hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize matbaa hizmetleri konusunda da destek vermekteyiz, profesyonel grafikerlerimiz ile sizin firmanızın kurumsal çalışlarında elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. AYRINTILAR www.cmykdizayn.com msn...
  8. S

Acil yardim corel x5

arkadaşlar corel x5 kurudum fakay tif alırken sorun yaratıyor tif alamıyorum kayıt yapmıyor hatifa veriyor aldığım tif dosyası acılmıyor, bununla ilgili sorunu gidermek için microlar varmış eğerki elinde olan varsa yarım edebilirmi yada başka bir çözümü varmıdır
  9. S

Acil yardim

arkadaşlar boyutu büyük çalışmalarımı pc kaldırmadığı için kçük çalışıp baskıya vereçeğim zaman büyütüyorum meslea 500x100 cm yi 500x100mm çalışıyorum burda sorun yok ama bir resme gölge verdiğimde ve baskıya alaçağım zaman tasarımı normal boyutuna yani 500x100 cm ye getirdiğimde gölgeler...
  10. S

Mevsim vektör resimler acil yardım

Merhaba arkadaşlar bana mevsimlerin vektör resimleri lazım bana acil yardım edebileçek biri varmı cevap verirseniz sevinirim
  11. S

grafikerlik çocukluktan gelir

bence grafikerlik çocukluktan gelir? Neden diyeceksiniz?? İsterseniz geçmişinize bir bakın, ne demek istediğimi sizde anlıyacaksınız..... ben çocukluğumda grafiker olacam demedim hatta grafiker nedir? acıkcası onu bile bilmiyordum : ) grafikerin hayal gücünün yüksek olması gerectiğini...
Yukarı Alt