Arama sonuçları

1. Mesut ADIGÜZEL

Logo Tasarım Süreci

Muhteşem paylaşım kesinlikle aydınlatıcı ve yol gösterici emeğine sağlık...
  2. Mesut ADIGÜZEL

Genç, Dinamik, Yaratıcı Grafik Tasarımcı

EĞİTİM BİLGİLERİ: Önlisans : Abant İzzet Baysal Üniversitesi - Bolu MYO - Grafik Tasarım Bolu/Merkez Lise : Halide Edip Adıvar Lisesi - İstanbul/Üsküdar BİLGİSAYAR BİLGİLERİ: Adobe Illustrator (İyi) Adobe Photoshop (iyi) CorelDraw (İleri Seviye) Adobe İndesign (İyi) Adobe After Effects...
  3. Mesut ADIGÜZEL

burokrathaber.com yeniden PHP yazılarak, Seo Optimizasyonu yapacak arkadaşlar.

Merhaba, Platin Group A.Ş. 'ye bağlı olarak çalışan www.burokrathaber.com sitesinin yeniden kod yazılımını ve SEO optimizasyonunu yapabilecek freelance veye firma olarak bir çözüm ortağı arayışı içerisindeyiz. Tek projelik bir iş değildir. Şirketimiz bünyesinde 450'e yakın tescilli alan adı...
  4. Mesut ADIGÜZEL

otomatik stroke kaldırma

Dostum hiçbir obje seçili değilken boş bi alanda Renk Paletindeki en üstte bos kutuyu bir kere sağ tıklarsan sorun çözülür diye tahmin ediyorum
  5. Portfolio

Portfolio

6. Mesut ADIGÜZEL

Resim Çizmek - Grafik Tasarım bölümü

Dostum durumu atlatamadım malesef :) yani hala boğuşmaktayım hakkederek kaldığım dersler de oldu hak etmeden yani sabrederim diyosan üzülürüm senin için uzun bi süre sabretmek zorunda kalacaksın birde MYO larda pek öğrenciyle ilgilenmezler yani istediğin kadar merak olsun bu Öğretim Görevlisinin...
  7. Mesut ADIGÜZEL

Resim Çizmek - Grafik Tasarım bölümü

Arkadaşım az biraz meyilli veya meraklı olsan sonuna kadar savaş diyeceğim senin için lakin durumun biraz benimkine benziyo kısmen de olsa ama senin durumun gerçekten içler acısı bence sen var gel vazgeç bu sevdadan işi iyi bilsende o cizimleri yapmadığın sürece kendimden biliyorum sittin sene...
  8. Mesut ADIGÜZEL

Yardımcı Grafiker - İstanbul

İlan Günceldir..
  9. Mesut ADIGÜZEL

Yardımcı Grafiker - İstanbul

EĞİTİM BİLGİLERİ: Önlisans : Abant İzzet Baysal Üniversitesi - Bolu MYO - Grafik Tasarım Bolu/Merkez Lise : Halide Edip Adıvar Lisesi - İstanbul/Üsküdar BİLGİSAYAR BİLGİLERİ: Adobe Illustrator (Başlangıç) Adobe Photoshop (iyi) CorelDraw (İleri Seviye) Extra olarak, Adobe İndesign ve...
  10. Mesut ADIGÜZEL

Kafe İçin Broşür Çalışması

Marka ismindeki beyaz kontör fazla ayrıca menü de yazan içeriğin okunabilirliği çok düşük.. Genel itibariyle bakarsak renklerin uyumu hoş kırmızı - bordo üzerine altın sarısı favori renklerimdendir kolay gelsin..
  11. Mesut ADIGÜZEL

Prestij Kız Öğrenci Yurdu Broşür Kapak

renklerin uyumu çok hoş başarılı bir çalışma tebrik ederim.
  12. Mesut ADIGÜZEL

Ramazan Paketi İnsert Çalışması

Üst kısım biraz fazla geldi gözüme birde fiyatlardaki font zayıf kalmış kontor cok fazla gibi geldi bana şahsi fikrimdir.. İyi çalışmalar
  13. Mesut ADIGÜZEL

casse | kurumsal kimlik | hasan güner

Muazzam bir çalışma ders olarak bile okutulabilir ki bir öğrenci olarak görüşümdür kesinlikle okutulmalı elinize kolunuza aklınıza sağlık Hasan bey.. Hayırlısı olur inş.
  14. Mesut ADIGÜZEL

Corelde bu işlem nasıl yapılıyor

Hazır texture üzerine perspective aracıyla bu modeli uygulayabilirsin... birkaç ışık da ayarladın mı tamamdır...
Yukarı Alt