Arama sonuçları

1. sebograph

3ds max eğitim kitabı

3ds max e başlamak için çok iyi bir kitap 340 sayfa konu anlatımlı Telif Hakları! nedeni ile içerik yönetim tarafından silinmiştir
  2. sebograph

transformers optimus prime çizimim (coreldraw)

bir boş zaman çalışması :) tamamı corel drawda çalışılmıştır
  3. sebograph

triko desen programları

arkadaşlar sizin konunuza biraz yabancımıdır yoksa ilgi alanınızdamıdır bilmiyorum ancak bilgisi olan arkadaşlardan bi ricada bulunmak istiyorum troktaj desen programları bu programların isimleri hakkında bana bilgi vericek arkadaşım varsa lütfen cevaplaya bilirmi triko desen hakkında shima...
  4. sebograph

photopaintte html sayfası

web tasarımı yapan arkadaşların işine yarayacağını düşünüyorum umarım faydalı olur herkese iyi çalışmalar dilerim NOT : sayfadaki tasarım alıntıdır sadece ders için kullanılmıştır
  5. sebograph

coreldraw otomatik takvim macrosu

corelde takvim yapmak en çok uğraştığımız işlerden biri corel draw da bunu düşünerek işimizi çok kolaylaştıracak bir macro yapmış güle güle kullanın
  6. sebograph

CorelDraw Menünüzü Düzenleyin

corelde tools > options (ctrl+j) açın ve sırasıyla customization ve command tıklayın sağ tarafta bir pencere açılacak ve pencerenin üst tarafında properties bardaki menü isimleri altındada bu menüye ait seçenekler çıkacaktır ordan istediğiniz seçeneği menünüze dahil edebilir siniz
  7. sebograph

coreldraw da hizalama ve algin distrubite

corelde nesnelerimizi hizalamak için kısa yollarımız ve birde corelim içinde bulunan distrubite macromuz vardır bu dersimizde bunları tanıyalım arange > algin and disrubite > algin lefl (L) ilk seçtiğimiz objeyi ikinci objeye soldan hizalar arange > algin and disrubite > algin giht (R) ilk...
  8. sebograph

coreldraw da resim içerisine yazı yazma

çalışmalarınızda faydalı olucağım bir konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar
  9. sebograph

pfotopaintte plastik efekti

yazılarımnıza yada çizimlerinize photopaintte çok kısa bir sürede plastik efekti uygulayabilirsiniz
  10. sebograph

hadi anlat bakalım

bir kaç gencin kendi arasaında oynadığı bir oyundan bir bölüm çok eyleniceksiniz :D Kelime: KADINBUDU - Olum sen nesin? - Erkek! - Tersi? - Kadin! - Onun yeneni? - Citir Kelime: TERLIK - neyle yurursun - ayak! - heh hani boyle ayaklarin usur altinda onlar olur bole yumsak yumsak -...
  11. sebograph

photopaintte dekupe

yeni bölüm açılmış ilk konumuzda dekupe olsun :)
  12. sebograph

coreldraw kpt filtreleri 1

merhaba arkadaşlar coreldraw ın backrond çalışmalarında bize inanılmaz kolaylık sağlayan bi yamasını paylaşıyorum umarım işlerinizde dahada kolaylık sağlayacaktır kurulum ve kullanım çok basit şimdiden kolay gelsin link : http://rapidshare.com/files/123969255/SetupRedfieldPlugins.rar.html rar...
  13. sebograph

corel draw mesh aracıyla renkleri çok güzel kullanın

umarım işinize yarayacak bi paylaşım olur arkadaşlar
  14. sebograph

spotlarımızı photo paint te yakalım

selamlar arkadaşlar umarım işinize yarar özellikle bitmap çalışma yapacaksanız çok faydalı bi paylaşım olacağına inanıyorum
  15. sebograph

envelope

selam arkadaşlar ilk konumu açayım dedim corelde envelope iyi çalışmalar
  16. sebograph

selamlar

herkese selam
Yukarı Alt