Arama sonuçları

1. Y

Corel draw kursu - özel ders

Birebir, yüz yüze tercih ettiğiniz mekanda mesleğe yönelik Corel Draw dersi vermekteyim. Meslek öğrenmek istiyorsanız Taş Dizayn eğitimi vermekteyim. Dersimizde boş zaman kaybı yoktur. Direk sizin işinize yönelik olarak belirlediğimiz program ile nokta atışı yaparak en iyi şekilde programı...
  2. Y

Taş Desen Çizimi Ayakkabı Desen Çizimi ve Kartvizit Tasarımları

Cep numaram 0533 250 35 20 şeklinde değişmiştir. İlan günceldir
  3. Y

Dergi hazırlamaktan anlayan içeri

Merhaba, ilanla ilgileniyorum. Daha önce yapmış olduğum çalışmaları gönderebilirim. Facebook adresiniz ile ilgili bir sorun var sayfa açılmıyor. m.ygt.ylmz@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.
  4. Y

Satılık Go Media Arsenal, ShutterStock ve Vektörel Desenler, Çizimler

Ornament Desenleri, Ücretli Site Olan Go Media Arsenal ve ShutterStock Desenleri Yaklaşık 25 GB'lık Desen Arşivi. Her Tarz Her Tür. Iphone Serileri Samsung Serileri Vs. Telefon Kılıfları İçin, Lazer Makinalarında Kullanım İçin, Renkli Renksiz. İletişim m.ygt.ylmz@gmail.com Sayfam...
  5. Y

Emprime Baskı Desen Tasarımları Yapılır

Her türlü ürüne uygulayabileceğiniz emprime baskı desenleri tasarlıyorum, Elimde çok geniş bir desen arşivide mevcut hepsi kaliteli tasarımlar eğer ilgilenirseniz model satışı yapmaktayım. m.ygt.ylmz@gmail.com 05356502894
  6. Y

Taş Desen Çizimi Ayakkabı Desen Çizimi ve Kartvizit Tasarımları

Taş, Lazer Kesim, Ayakkabı Lazer Modelleriniz Çizilir, Tasarlanır ve Kartvizit Tasarımlarınız Yapılır. m.ygt.ylmz@gmail.com 0535 650 28 94 Sayfamı Takip Edebilirsiniz. https://www.facebook.com/Desen.Model.Tasarim
  7. Y

Yardımcı Grafikerlik, Taş Desinatörlüğü veya Ayakkabı Desen Çizimi Yapabileceğim İş.

22 Yaşındayım taş desinatörlüğü ve ayakkabı desen çizimi yapıyorum 5 yıldır. Mimtek Grafik Tasarım kursunda 8 aylık bir eğitimim de var. Corel DRAW'ı İyi Derecede biliyorum. Photoshop'u orta, Illustrator'u başlangıc seviyesinde biliyorum. Kendimi geliştirebileceğim reklam ajansı, matbaa gibi bir...
Yukarı Alt