Arama sonuçları

1. G

Göz Yanılması

ilk resimde isa peygamber görünüyo sanirim. digerlerinde sekiller hareket ediyo, dönüyo. Güzel paylasim, tesekkürler.
  2. G

hoş geldimm

hosgeldin, paylasimlarini bekleriz, forumda photshop hakkinda bir cok bilgi var, isine yaracaktir, bende burdan okuyup ögerniyorum. Bilmedigin seyleri konu acip sorarsin, en kisa zamanda cevap verir bilenler.
  3. G

İlk amatör photoshoplarım

pek dört günlüge benzemiyo , ama cok iyi, tebrikler. Devamini bekleriz.
  4. G

Grafxer Grafik Çalışmalarım

cok basarili calismalar, emegine saglik.
  5. G

selamun aleykum

Selam arkadasim, bende yeni basladim ögrenmeye. Senin gibi burda da yeniyim, gercekten cok faydali konular var, ben okuyup anlatilanlari uygulamaya calisiyorum. Seninde cok faydalanacagindan eminim.
  6. G

logo nedir nasıl olmalıdır?...

Cok güzel bir paylasim, emegine saglik arkadasim. Logo yapmaya baslamdan önce ne oldugunu bilmek, nelere dikkat edilmesi gerktigini bilmek cok faydali olucak.
  7. G

Herkese merhaba...

Hosgeldin arkadas, söyledigin seylerin ne oldugunu bile bilmiyorum ben. benim pek sorum olmaz sanirim. Ama bilgili insanlarin aramizda olmasi cok güzel, eminim yardima ihtiyaci olanlar olucaktir.
  8. G

logom

cok güzeller ama, sanki reklam sirketi degil, boya reklami logosu gibi olmuslar. En cok üzerinde cocuklar olani begendim.
  9. G

bi kaç logo..

ben hepsinide begendim, fun fest yaziyo, sanirim bir festival icin düzenlenmisler, hepside uygun olur, ama ben en cok gitar olani begendim.
  10. G

Grafikerler.org için logo çalışmalarım

Hepside cok iyiler, tesekkürler.
  11. G

İlk logo ve logotype çalışmalarım

Fark ettimki ben daha logonun ne oldugunu bile bilmiyormusum, yavas yavas inceleyerek ögrenicem artik. Degisik fontlarla renkli olarak biseyin ismini yazmak logo degilmis mesela.
  12. G

LOGO & BANNER & GİF ANİMASYON & AVATAR vb. Çalışmalarım....

Hepsi birbirinden güzel, cok basarilisin, basarilarinin devamini dilerim.
  13. G

Amblem-logo calısması

en cok 10 numarayi begendim, ama yanindaki o üzerinde ok olan büyük daire olmama sarti ile. Digerleride cok güzeller.
  14. G

Yeniyim bu da benim cdr yaptığım logo

baslangic icin cok iddiali bence.
  15. G

logo calışmam için yorumunuzu bekliyorum

ya yok acimasizsiniz bence, arkadas yeniyim demis. Ilk denemesi, tabiki onu biseyleri inceleyerek yapmistir. Bende biseyler ögrenmeye calisiyorum. Derdimde grafikci olmak degil, ama ugrasmak ögrenmek hosuma gidiyo, kendim icin biseyler tasarlamak beni mutlu ediyo. Simdi bende ögrenirken tabiki...
  16. G

Bazı Şirketlere Logo -yorum-

hepsi harika, cok basarilisin.
  17. G

9825 adet logo arsivi

faydali paylasim, bu logolari inceleyerek yeni logo bulmaya calisirim.
  18. G

"www.grafikerler.org" yeni evimiz için logo çalışmalarınız

ilk arkadasin yaptigi gülen yüzlü olan cok hosdu bence.
  19. G

Gömülü Yazılar

Ben denedim kuma yazi yazmak gibi olur diye, ama olmadi, ama güzel bisey oldu yinede. Yalniz layerde blending options tiklayinca bende acilan yer sende acilandan daha farkli bunun nedenini anlamadim, yardimci olabilcek varsa sevinirim.
Yukarı Alt