Arama sonuçları

1. F

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

teşekkür ederim emine şahin, ama sorun bu değil, yinede verdiğiniz cevap için saolun. bir ara resim ekler bu sorunumu anlatırım size.
  2. F

ama photoshopta yazdığımız zamanda yazılar aynı şekilde tırtırlı oluyo bu sanırım photoshpla alakalı, corele alıncada ister istemez ordaki neyse o geliyor. yazının boyle olmaması için ne yapabilirim
  3. F

merhaba arkadaşlar, photoshopta efect verdiğiniz bir yazıyı corel e çağırınca yazının kenar kısımları tırtırlı yani yazı bozuk gozukuyor. bu konu için yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler
  4. F

serkan baysal teşekkür ederim anlatım için.
  5. F

merhaba arkadaşlar benim sorum, corelde diyelim ki siyah zemin açtık ve üzerine kırmızı yazı yazdık ama yazının altını boşaltıp, yazıyı şişirmem lazım bunu nasıl yapıyoruz. yardımcı oluranız sevinirim.
  6. F

çizim vektör 2

teşekkürler
  7. F

corel 12 kullanıyorum. ama eps olarakda açtı yalnız renklerde bir kaç yerde değerler tutmadı.
  8. F

ai formatına ceviriyorum
  9. F

merhaba benim bir soru olacak. freehandli bir işi corelde açmak istiyorum fakat işin değerleri ve görüntüsü değişiyor, değişmeden atma imkanımız var mı? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  10. F

photoshopta yaptigimiz layerle calismayi corelde layerlarina mudahaloe etmek

öncelikle kusura bakmayın farkında olmadan büyük harf kullandım. emine_x4 teşekkür ederim anlatımın için, istediğim buydu yani senin anlattığın çok saol, tşk ederim
  11. F

photoshopta yaptigimiz layerle calismayi corelde layerlarina mudahaloe etmek

Demek istediği Photoshop dosyasını psd kayıt yapınca ve corelden import edince gelen çalışmanın resimlerini, logolarını grup bozarak ayrıştırabiliyoruz. Ama photoshopta efect verdiğiniz bir yazıyı mesela çağırınca corel e efect kayboluyor bunun için objeyi yeni bir layer le birleştirip kaydetmek...
  12. F

100 adet eps backgrounds

teşekkürler, emeğinize sağlık
  13. F

Corelde (Glos) Efekt Yapalım

anlatım için teşekkürler,saol
  14. F

İlk Harf Büyük Yazma Sorunu

teşekkürler
  15. F

Puzzle Yapımı ( Yapboz )

TeŞekkÜrler