Arama sonuçları

1. ŞENGÜL BOZKURT

Grafikerler.org Kahve Fincanı Kazanma Şansı

ben de üyeyim artık :)
  2. ŞENGÜL BOZKURT

Sevim Çamaşırları Maskot yarışması sonucu

iyi bir seçimdi, tebrikler ozan bey...
  3. ŞENGÜL BOZKURT

sevim çamaşırları maskot

4. ŞENGÜL BOZKURT

Eylül ayı yarışma sonuçları

jüri üyelerine ve tebriklerini ileten arkadaşlara teşekkür ederim ayrıca dereceye giren diğer arkadaşları da kutlarım, daha ileri başarılara...
  5. ŞENGÜL BOZKURT

Türk Tasarım Danışma Konseyi kuruldu

Eylül 2009 PERŞEMBE Bakanlar kurulu kararı ile “Türk Tasarım Danışma Konseyi Hakkında Karar”ın yürürlüğe konulması; Sanayi ve Ticaret Bakanlığının 22/5/2009 tarihli ve 948 sayılı yazısı üzerine, Bakanlar Kurulu’nca 5/8/2009 tarihinde kararlaştırılmıştır...
  6. ŞENGÜL BOZKURT

Littabe / Logotype tasarımı, Afiş çalışması ve cephe tabela çalışması

benim rengim yeşil fakat marka siyah, mavi ve beyaz kot olarak pazara çıkacak...;)
  7. ŞENGÜL BOZKURT

Gençliğini, hisset!

@ShellByMrT iki ismin benzerliği bu tür düşüncelere sebep olabilir yalnız, littlebig renklerinde de çalışmamın renklerinde de kırmızı bulunmuyor çalışmamdaki logo renkleri bordo : c22 m100 y100 k16 siyah: c100 m100 y100 k100 renkler birebir aynı olsa da logo itibariyle farklılık...
  8. ŞENGÜL BOZKURT

yorumsuz olarak...

@farukcagla konuya sonradan dahil oluyorum, geç farkettim kusuruma bakmayın. "anderin mastisi" sanılanın aksine lazca bir deyim değil rumca olduğunu tahmin ediyorum, tam olarak kelime manasını araştırdım ama net bir bilgiye ulaşamadım, bildiğim kadarıyla açıklayayım halk arasında kullanılan...
  9. ŞENGÜL BOZKURT

Gençliğini, hisset!

@warranty ilginize teşekkürler, ben de size başarılar diliyorum. @graphicman teşekkür ederim.
  10. ŞENGÜL BOZKURT

yorumsuz olarak...

muhabbet kart güzeldi, yakında gerçekten yapacaklar bunu ahanda buraya yazıyorum :o demedi demeyin...
  11. ŞENGÜL BOZKURT

Savunma Mekanizmaları

Onaylanmak İçin Uyum: Reddedilmekten kaçınmak için başkalarının değerlerini benimsemek. Buna "koyun bilinci" demek daha doğru olur. en çok kızdığım durumlardan biri...ne güzel isim bulmuşlar "koyun bilinci" :) . bazılarının bazılarına yaranmak için yapmayacağı şey yok. daha da kötüsü bunu...
  12. ŞENGÜL BOZKURT

yaşanmış komik hikayeler :)

@Emine Şahin laz aklı :D
  13. ŞENGÜL BOZKURT

Süs,aksesuar,dekorasyone uygun vektör- Aİ

evimin duvarına sticker yapmak istiyordum, bunlar çok güzel ama corele alamıyorum. corel olarak da paylaşırsanız çok sevinirim :rolleyes:
  14. ŞENGÜL BOZKURT

bir kızıl goncaya benzer dudağın...

kimbilir hangi gönüldür durağın... şu kader ne menem bişeydir... paylaşım için teşekkürler Emine okuyunca bian içgeçirdim.
  15. ŞENGÜL BOZKURT

Gençliğini, hisset!

@pythia teşekkür ederim. @Erkin KARATAŞ düşüncenizin sebebini merak ettim doğrusu. @Emine Şahin neden zebra? zebralar siyah ve beyaz çizgili postlarından ötürü kolayca tanınırlar, onlara has görüntüdür bu. gençliğini hisset sloganını düşündüğümde gençlere has bir simge ne olabilir...
  16. ŞENGÜL BOZKURT

sb gezici inşaat logo çalışmaları

bence sol taraftaki 1. logo...
Yukarı Alt