Arama sonuçları

1. Gökçe Coşkun

Tajima Pulse Hakkında Bilgi Paylaşımı

Arkadaşlar programı temin ettim. Kurulumunu da sağladım. Şimdi sıra keşfetmeye geldi. şöyle bir yüzeysel incelediğimde kapsamlı bir program olduğunu düşünüyorum ama çözümlemek için biraz daha uğraşmam lazım. bilen arkadaşlara bir sorum olacak. Tajima hakkındaki sorularımızı da bu başlıkda...
  2. Gökçe Coşkun

Tajima Pulse

selam arkadaşlar. teknik imkansızlıklar neticesiyle uzun zamandır siteye giriş yapamıyorum. son günlerde karşılaştığım sorun haline gelen şu program hakkında danışmak istiyorum. Büyük firmaların hangisine başvursam Tajima Pulse kullandıklarını söylüyorlar. Accurate ve eos bilmen yıllarca...
  3. Gökçe Coşkun

PROF. ÜSTÜN DÖKMENiN ÇOK GÜZEL BiR YORUMU

PROF. ÜSTÜN DÖKMENiN ÇOK GÜZEL BiR YORUMU : "...Çocuğumuz düşüp kafas ını masaya çarpınca biz hemen masayı döveriz, "he masa ehhhh sen niye orada duruyorsun" diye. Çocuk masa orada durmasa kafasını çarpmayacağını sanır ve büyüdükçe yaptığı her hatayı yükleyecek birini veya bir şeyi mutlaka...
  4. Gökçe Coşkun

Eos Compucon Hakkında Soru ve Sorunlarınız

Merhaba arkadaşlar, Eos Compucon hakkında sorularınızı, takıldığınız noktaları bu başlıkta sorabilirsiniz. Saygılar.
  5. Gökçe Coşkun

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

Merhaba arkadaşlar, Şayet bu programın eğitimini alıp bir desinatör olarak piyasada çalışmak ve iş sahibi olmak isterseniz, size tam donanımlı bir eğitim almak isterseniz linkini bırakacağım kurum ile irtibata geçebilirsiniz; GSA Nakış Desinatörlük Kursu Ayrıca Accurate hakkında sorularınızı...
  6. Gökçe Coşkun

PUL Desenindeki küçük sorunlar ve pratik çözümleri

Selam arkadaşlar; Öncelikle , yazacağım konunun nakış deseninde başlangıç aşamalarda olan insanlara da hitap etmesini istediğim için çok basit bir dille ve ayrıntılarıyla anlatacağımı bildirmek isterim. Accarute Nakış programının bir takım yama sorunları nedeniyle (orajinal olmayanlar için)...
  7. Gökçe Coşkun

Standart Sıklık Parametreleri

Arkadaşlar nakış deseninde aksi istenmedikçe genel ayarlar vardır.. bunlar standarttır diyemeyiz ama genel ayarlar bunlardır.. müşteri ya da nakışçı, desen için daha sıkı olsun yada daha seyrek olsun demediği sürece bu ayarlar kullanılır.. Standart Sıklık ParametreleriSargı Genişliği...
  8. Gökçe Coşkun

Eos Compucon Program Menüleri Açıklamaları

Eos Compucon 2 ve 3 Dosya MenüsüYeni : Yeni bir resim açar. Aç : Daha önce nakışı yapılmış bir deseni açar. Kapat: Ekrandaki deseni kapatır. Kaydet : Deseni Kayıt Eder. Farklı Kaydet : Desenin üzerine değil de farklı br isimle farklı bir formatla kayıt etmeği sağlar. E-posta gönder ...
  9. Gökçe Coşkun

İlk çalışmam

ilk çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim..corelın içinden çıkan bir resmi çalıştım..fikirlerinizi bekliyorum...
  10. Gökçe Coşkun

Nakış Programları ile ilgili soru ve sorunlarınız

Merhaba Arkadaşlar Nakış Hakkında ilgili soru, Sorunlarınızı ve önerilerinizi Bu başlık altında toplayalım..
Yukarı Alt