Arama sonuçları

1. G

sitemize nasıl ulaştınız ?

bende tesadufen ulastım pul sorunu ıçın arastırma yapıyordum accurette karsıma çıktı uye oldum guzel bır sıte
  2. G

accurate programını nasıl bulabilirim?

programın orjınalı bıldıgım kadarıyla 15 mılyar ama programın kırıkları 500 bu sekılde bılıyorum
  3. G

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

slm arkadsım dısardan aldıgın desen dıskete atılınca manuel olur sana tavsıyem onu dıscete degılde flaş dıske atarsan pc yte taktıgın parogrammı açıp dısardan desen al lınkını açıp flaş dısktekı desenı alıp ıstedıgın gıbı oynama yaparsın ben evdede çalısıyorum ve bu sekılde aktarınm yapıyorum...
  4. G

Hangı Sıtelerden Desen Arastırmaları Yapabılırız

canım arkadsım ben dıger arkadsıma cevap yazmıstım sıtenın adını yazmamışım shutterstock umarım bu defa bulursunuz
  5. G

Accurate 4 Arsıv

burdan bulamazsın arkadsım 750 euro orjınalı fakat kırıklarıda var chreklı orjınal kadar super degıl ama ısıne yarar.... burdan aldıgınız demo bende mevcut ama ozellıklerı yok denecek kadar az.. tesekkurler
  6. G

SLM SIZINLE DIYALOG KURMAK ISTERIM gokce_42_44@hotmail.com fıkır alısversııçın

SLM SIZINLE DIYALOG KURMAK ISTERIM gokce_42_44@hotmail.com fıkır alısversııçın
  7. G

Hangı Sıtelerden Desen Arastırmaları Yapabılırız

Ben Bu Siteden Aliyorum Desnelerimi Ayrica Kendimde çiziyorum... Bu Siteden çok Resim Bulabilriisniz
  8. G

PUL Desenindeki küçük sorunlar ve pratik çözümleri

Slm Ben Yardimci Olayim Ben Stop Kullanmadan Igne Verekekk Yapiyorum Yani 5 Ignede 5 Ml Pul Kulalnmisimdir Ve Parametrelerini Ayarlarim Sonra 6. Igne Verip Pul Parametlererine Gelip 3 Ml Pul Veririm Sorun Yasamam Ve Benim Butun Islerim Pullu Pulsuz İŞİm Yok... Tek Sorunum Var Lisanali Degiil...
  9. G

Accurate 4 Arsıv

Bana Yardimci Olurmusunuz.... Kulalandigimiz Program Lisansli Degil Fakat Kilitli Kilit Takilmadan çailsmayan Bir Program... Makiinamiz 3 Ve 5 Ml Pulu Beraber Atabiyor. Benim Buyuk Bir Sorunum Var Işleme Bittikten Sonra Pullarim Dokuluyor Ve özelliklerinde Dugumleme Yok Krik Oldugu Için Bunu...
  10. G

arkadaslar accuratede yapmıs oldugum desenlerden bır kaçı

slm arkadslar sıteye yenı uye oldum bende accurette naskı desne sıstemı kullanıyorum selçuk unıversıtesı nakış ogretmenlıgı mezunuyum fıkır alısverırısınde bulunmak ısterım ben konyadayım ve bır çeyız fırmasının nakıs desnelerını hazırlıyorum. yalnız bzım agırlıgımız pıke takımı ve yatak ortusu...
  11. G

nakıs desenlerı

slm çalısmanız guzel olmuşş
Yukarı Alt