Arama sonuçları

1. mustafagnydn

Örnek Logo Çalışmalarım [Bakmaya Değer]

Teşekkürler engindeyim, herkes öyle diyor :)
  2. mustafagnydn

Sağ ol engindeyim dediğim gibi onlar yeni logolarımdan olduğu için biraz daha tecrübem varken yaptım o yüzden daha kaliteli olmuşlardır, Yorumun için Teşekkürler :)
  3. mustafagnydn

Teşekkürler Taçsız Kral, onlar yeni logolarımdan olduğu için biraz daha tecrübem varken yaptım o yüzden daha kaliteli olmuşlardır :) Yorumunuz için teşekkürler :)
  4. mustafagnydn

Yaptığım Örnek Çalışmalar (Karışık-Güncel)

Teşekkürler htc_gny, sağ olun :)
  5. mustafagnydn

Teşekkürler Funda Arıcı, spor bull yeni logolarımdan. :) Yorumunuz için teşekkürler :)
  6. mustafagnydn

Teşekkürler Stefan, bir ihmalkarlık yapmışım k. bakmayın, yorumunuz için teşekkürler :)
  7. mustafagnydn

Teşekkürler candasarin, paylaşımların devamı gelicek inş :)
  8. mustafagnydn

Çok teşekkür ederim :) Kullanabilirsiniz tabi, o logoları yapalı bayağı zaman geçti pekte iyi değiller :) Sizinde Emeğinize,klavye gücünüze ve sabrınıza sağlık. Teşekkürler :)
  9. mustafagnydn

Teşekkürler Coşkun devamı gelicek inş. :)
  10. mustafagnydn

Sağ ol Kerim abi, aslında daha iyileri de vardı ama dediğim gibi pc çökünce gittiler bunlar bulabildiklerim sadece. Teşekkürler :)
  11. mustafagnydn

Flash Banner Uygulamalarım

Ellerinize sağlık çok güzel olmuşlar, adobe flash mı ?
  12. mustafagnydn

Arkadaşlar benim tam 1.600 tane içi tasarım ve logolarla dolu grafik dosyam yandı hard diskim çöktü geriye bunlar kaldı :) Çalışmalarıma yorum yaparsanız çok sevinirim :)
  13. mustafagnydn

Bunlar sadece örnek çalışmalar, diğer çalışmalarımı da yavaş yavaş yükleyeceğim :) Çalışmalarım hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak belirtirseniz çok sevinirim :)
Yukarı Alt