Arama sonuçları

1. grafiker3

Graffikrim Arşivinden 5000x5000 DPi 50 JPG Resimler

paylaşımın için teşekkürler
  2. grafiker3

Kurumsal logo çalışmam

Bilişim sektöründe bir firma için tasarladığım logolar.[/IMG];http://imgur.com/u32EW
  3. grafiker3

HGB Logo Tasarımı

Arkadaşlar müşterilerin istekleri doğrultusunda yapmak zorunda kalıyoruz çoğumuzun başına geliyordur. iş kötüde olsa müşteri böyle olsun burası şöyle olsun diyor:) böyle olunca tasarımcılık kalmıyor uygulamacılık yapmış oluyoruz maalesef .:(
  4. grafiker3

polonyada bir fast food restoran için yaptığım logo

Arkadaşlar öncelikle yorumlarınız için teşekkürler burada müşteri ne iistediyse onu yaptım ve hiç fikir beyan etmedim:) durum bu oldu yoksa ben farklı çalışmalar yapmıştım ama müşteri her zaman haklıdır.
  5. grafiker3

Ürün çekimi

Merhaba yardımcı olabilirim ayrıntılar için bana grafiktasarim30@gmail.com ve 05075600726 dan ulaşabilirsiniz.
  6. grafiker3

Uygun fiyatlara grafik tasarım hizmeti

Çok uygun Fiyatlar ile Kurumsal kimlik çalışması kitap kapağı logo tasarımı Kartvizit Dekupe (1-2 günde teslim) dergi reklam tasarımı ,afiş tasarımı kutu tasarımları kısa sürede ve kaliteli biçimde teslim edilir. GSM :05075600726 grafiktasarim30@gmail.com Kullandığım...
  7. grafiker3

uygun fiyatla freelance web tasarımı

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN BİÇİMDE TASARLANIR.AYRICA KURUMSAL KİMLİK LOGO TASARIMI VS HİZMETLER DE VERİLMEKTEDİR. 0507 560 07 26 grafiktasarim30@gmail.com adres ve telefonundan bilgi alabilirsiniz. Bazı referanslarımız şunlardır: www.sonax.com.tr www.melodiorkestra.com...
  8. grafiker3

logo ve kartvizit tasarımı için grafiker aranıyor

logo amblem ve kartvizit konsuunda ve internet sitesi için yardımcı olurum grafiktasarim30@gmail.com
  9. grafiker3

çok uygun fiyatlar ile kaliteli freelance grafik tasarımcı

kartvizit;kurumsal kimlik,logo ,broşür,afiş,kitap kapağı, web tasarımı vs.. ihtiyaçlarınız için uygun fiyat kaliteli hizmet grafiktasarim30@gmail.com feritakgul@gmail.com 0555 855 69 34
  10. grafiker3

Uygun fiyata freelance grafik tasarımcı

kurumsal kimlik çalışması kartvizit -broşür -etiket kutu masaüstü yayıncılıkla ilgili -her türlü grafik tasarım hizmeti uygun fiyata yapılır.mail adresim grafiktasarim30@gmail.com gsm :05558556934
  11. grafiker3

çok uygun fiyatlara grafik tasarım hizmeti.

çok uygun fiyatlara grafik tasarım hizmeti kurumsal kimlik kitap dergi broşür vs işleriniz kısa sürede türkiyenin heryerine hızlı bir biçimde yapılır. freelance grafiker Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: photoshop -seviye iyi -kullanım süresi 9 yıl freehand - seviye iyi -kullanım süresi 9...
  12. grafiker3

Reklam Topluluğu kurumsal kimlik çalışması

kardeş çalışman harika on üzerinden on
  13. grafiker3

ACİL frelance calısacak grafiker

Çalışmlarıma linkten ulaşabilirsiniz. https://www.grafikerler.org/logo-tasarimlari/33316-logo-calismalarim.html#post149873
  14. grafiker3

logo çalışmalarım

Yukarı Alt