Arama sonuçları

1. Erkal COŞKUN

...Bıdı Bıdı...

Google'a yaz görürsün :)
  2. Erkal COŞKUN

...Bıdı Bıdı...

:) Uygun bir şekilde değerlendiririm, aldım cevabımı :) Bizim bir komşunun oğlunun adı AŞKIM. Küçükken sorun yok sevimli gelebiliyor ama düşünsene büyüdü askere gitti, komutanı AŞKIM gel, AŞKIM git. Telefon ediyor birilerine, açan vatandaş direk - efendim AŞKIM :) her telefonu açan için kavga...
  3. Erkal COŞKUN

...Bıdı Bıdı...

Peki kısaca Z desek olur mu Şeker :)
  4. Erkal COŞKUN

...Bıdı Bıdı...

Muhteşem :) Hep içimizdeki çocuğu öldürmeyelim diyoruz ama içimizdeki maymunu katlediyoruz, sürekli daha da bencilleşiyoruz haberimiz yok. Yaşasın çocuklar, yaşasın maymunlar :)
  5. Erkal COŞKUN

GünaydınLar HoşçakaLLar

Biraz geç kalsam da herkese GÜNAYDIN...
  6. Erkal COŞKUN

Piktogram Nedir / Sık Kullanılan Ambalaj Piktogramları

yeni link... https://mega.co.nz/#!SJoyTIpB!FC6SWcP4KgC50YKjKr4jEi7mm9hrx7NTqZI8coaUtTM
  7. Erkal COŞKUN

GünaydınLar HoşçakaLLar

Kabuklu mu, kabuksuz mu? :) Günaydın...
  8. Erkal COŞKUN

Araç Kaplama'da Ölçülendirmede Sıkıntı Yasıyorum

Bunun için örneğe gerek yok ki, diyelim ki bir aracı tam yan profilden çektiniz, tampondan tampona ölçtünüz 3,5 metre geldi, yükseklikte 2,15 m diyelim, photoshopta bu kesitler ölçtüğünüz boyuta gelecek şekilde fotoğraf boyutunu ayarlarsınız olur biter...
  9. Erkal COŞKUN

Bu işi yapan arkadaşlar mutlaka sizi aydınlatacaklardır, ben araç giydirme işiyle uğraşmıyorum ama bir defa başıma geldi, onda da şöyle bir yol izledim. çoğu aracın modeline göre teknik çizimleri ölçülendirilmiş olarak internette var, forumlarda da paylaşılıyor, bazılarını onlardan faydalandım...
  10. Erkal COŞKUN

Mantık olarak önce çok detaylı olmasa da bir ölçü alıp ona göre çalışmak gerekmez mi? Bence işten anlayan bir tasarımcı önce tasarımı yapıp sonra ölçüp ölçüye göre tasarımı sündürmez, sündürmemeli...
  11. Erkal COŞKUN

...Bıdı Bıdı...

Eyvallah :)
  12. Erkal COŞKUN

...Bıdı Bıdı...

Güzel :) zaten uyarı geldi hadi işine sen diye :) Hadi kaçtım ben işler bekler :) Görüşürüz arkadaşlar...
  13. Erkal COŞKUN

...Bıdı Bıdı...

Muhabbet nedir, bazen iştir, bazen aşktır, bazen yaştır :) Gülün geçin, olayı ciddiye bağlamayın...
  14. Erkal COŞKUN

...Bıdı Bıdı...

Biraz tebessüm :)
  15. Erkal COŞKUN

...Bıdı Bıdı...

Bu yaş mevzusuna ben de takıldım şimdi, haksızlık hakkaten, kimisi yoğun yaşayıp 3 yılda 6 yıl yaşıyor, kimisi 10 yıl yaşıyor toplasan 1 yıl etmiyor yaşadıkları :)
  16. Erkal COŞKUN

...Bıdı Bıdı...

Olaya şu açıdan abakarsak, ZxxxE, senin yaşına sahipti, ne olduğunu biliyor, ve senin henüz yaşamadığın yılları da yaşadı, niye kıskansın :) Hatta senin kıskanman lazım, düşünsene dedenin yaşadıklarını yaşaman için 140 küsür yıl beklemen lazım :D
  17. Erkal COŞKUN

...Bıdı Bıdı...

Tam fransız sayılmam ben :) Fransız asıllıyım :) Ne zaman Blaya gelsem bir dede - torun muhabbeti var ondan sordum :) Gerçek yaşını söyle olsun bitsin sen söylemezsen ben söylüyorum, Işıl inanma sen buna 168 hikaye, gerçek yaşı 94 :) Hatta cildi genç duruyor bakımlı, 82 gösteriyor :) (ne çok...
  18. Erkal COŞKUN

...Bıdı Bıdı...

Nedir bu yaş takıntısı :)
  19. Erkal COŞKUN

...Bıdı Bıdı...

Vay bee, benden 35 yaş büyükmüşsün :) Ver elini öpeyim... Hem yarın haftanın değil, hafta sonunun ilk günü bikere...
  20. Erkal COŞKUN

...Bıdı Bıdı...

Sorun yok :) haftanın son günü, yorgunluk vardır :)
Yukarı Alt