Arama sonuçları

1. Erkal COŞKUN

Diş vektörü lazım !

Arkadaşlar ekte gördüğünüz, dişçilerin kullandığı tüm dişleri gösteren çizimi gören bilen varsa paylaşalım... Yoksa oturup çizeceğiz. Şimdiden teşekkürler.
  2. Erkal COŞKUN

İzgaz logosu istek

Arkadaşlar elinde Kocaeli B.Ş.B. İZGAZ logosu olan varsa paylaşabilir mi acaba?
  3. Erkal COŞKUN

Yetenek böyle bir şey...

4. Erkal COŞKUN

Araç giydirme - yardım...

Arkadaşlar, pek aşina olamadığım araç giydirme konusunda bilgiye ihtiyacım var. 3 adet araç: 1-Fıat Ducato 2012 model 2-Ford Custom 2012 model 3-Ford Connect 2009 model Bunlarda iki yan cephe (yolcu kapısı başlangıçlarından arkaya kadar), ve arka cam giydirmesi yapılması isteniyor. Maalesef...
  5. Erkal COŞKUN

Dünya'nın 10. , Türkiye'nin en büyük fotoğrafı...

BİR TERABAYTLIK FOTOĞRAF TÜRKİYE’nin en büyük dünyanın ise 10. büyük fotoğrafı İstanbul’da çekildi. Gigapanorama olarak adlandırılan teknikle üretilen fotoğraf için İstanbul yaklaşık 10 saat görüntülendi. Özel bir yazılımla birleştirilen ve 4935 kareden oluşan fotoğrafta kilometrelerce...
  6. Erkal COŞKUN

Logo çalışmalarımdan bazıları...

Bizde boş durmuyoruz :) Sonuçlanmış olan logo çalışmalarımdan bazıları....
  7. Erkal COŞKUN

Otel broşür çalışması

Arada sırada bizde çalışmalarımızı paylaşalım değilmi :)
  8. Erkal COŞKUN

Türkiye'yi böyle tanıtılar !!!

The World in 2 Minutes (İki Dakikada Dünya) serisinin Türkiye bölümü izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor.
  9. Erkal COŞKUN

Hayvanlar obez olursa :) İzleyelim, gülelim :)

Hayvanlar obez olursa... 60339406
  10. Erkal COŞKUN

3D Printer... Teknoloji nereye gidiyor?

Daha önce görenleriniz oldumu bilmiyorum ama ben yeni gördüm ve hayretler içerisinde kaldım. Daha bir çok örneği var ama ben 1-2 tanesini ekledim. Özel bir toz ve yazıcı ile 3 boyutlu bire bir modelleme yapıyorlar...
  11. Erkal COŞKUN

Masanıza yağmur yağsın...

O site senin bu site benim dolaşırken ilginç bir siteye denk geldim. Site yarım saat boyunca harika bir yağmur sesi dinletiyor bize, görsel olarakta desteklemiş tabi.. Resmen ıslandığımı hissettim dinlerken... Ruhunuz dinlensin... tıkla... Rainy Mood
  12. Erkal COŞKUN

Font yardım...

Arkadaşlar, aşağıdaki fontu bilen, duyan, gören, tanıyan varsa insanlık namına haber versin :)
  13. Erkal COŞKUN

Kuyruk seçme kararsızlığımız...

Kim bilir kaç kez aynı psikolojiyi / durumu yaşamışızdır :)
  14. Erkal COŞKUN

Canı sıkılanlara, saçmalamak isteyenlere :)

Hem gereksiz ve faydasız bulup hem de dakikalarca kurcalamaktan vazgeçemeyeceğiniz, merak edeceğiniz bir site :) Sayfada ne mi yazıyor? BENİ FAYDASIZ BAŞKA BİR SİTEYE YÖNLENDİR :) Her seferinde gerçekten de gereksiz, amaçsız bir siteye yönlendiriyor :) Haydi tıklayalım, kafa...
  15. Erkal COŞKUN

Günün Sözü

Eskidenmiş o dağı delip su getirmeler. Şimdi mutfaktan su getireni bulursan, kaçırma, evlen!
  16. Erkal COŞKUN

Ankara yine sembolsüz kaldı.....

Başkent Ankara’da 18 yıldır sessiz sakin bir ‘sembol mücadelesi’ yaşanıyor.Melih Gökçek'in 1994’te Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinin ardından Ankara’nın 'Hitit Güneşi’ şeklindeki sembolünü cami ve minareler bulunan bir sembolle değiştirmesinin ardından avukat ve eski CHP...
  17. Erkal COŞKUN

Dpi / Pixel / Tram Sıklığı / Çözünürlük / Baskı çözünürlüğü nedir?

Yıllardır PPI, LPI, DPI ile ekran görüntüsü ve baskı çıkışı arasındaki yakın ilişki bir dizi matematiksel formüllerle doğrulandırılarak herkesin aklının karışmasına yol açmıştır. Elbette müspet bilimin doğruluğuna, kesinlik ve gerçekliğine hepimiz yürekten inanarak güvenmekteyiz. Ancak yıllardır...
Yukarı Alt