Arama sonuçları

1. suysal

Dergi tasarımı, ipad yayıncılığı, video kurgu ve animasyon dersleri verilir.

12 senedir piyasanın en büyük medya şirketlerinde görev aldım ve çalışmaya devam etmekteyim. in design, digital publishing suit (tablet tasarım), premiere dersleri verilir. serkanuysalll@gmail.com 05352914941
  2. suysal

Photoshop ve InDesign İyi Kullanan Dergi Tasarımı Yaptırılacak (Düzenli İş)

Merhaba 10 senedir profesyonel olarak dergi yapmaktayım. serkanuysal.com serkanuysalll@gmail.com
  3. suysal

Grafik tasarım - Freelance grafıker aranıyor

öğrenci istemelerindeki amaç işlerini en cüzi fiyata yaptırmak tabii ki. işin kalitesine önem verilseydi zaten ilan dili bu şekilde olmazdı
  4. suysal

5 Adet Header Yapılacak. (Detaylar Konuda)

5 adet header'ı 3 gün içinde bitirir 300 TL talep ederim
  5. suysal

Freelance çalışabilecek tasarımcı arıyoruz

serkanuysal.com'dan portfolyoma ulaşabilirisiniz
  6. suysal

Deneyimli Freelancer Art Director

herkese selamlar 12 yıldır ülkenin en büyük gazete-tv ve ajanslarında profesyonel olarak tasarım çözümü sundum ve şuanda da bir reklam ajansında art director olarak çalışmaya devam etmekteyim. uygulamacı değil tasarımcıyım. Adobe Creative Suite ailesinin tamamını profesyonel anlamda...
  7. suysal

Grafik, Web Tasarımı, Flash Banner, Video Montaj dersleri verilir

serkanuysal.com adresinden çalışmalarıma ve gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz
  8. suysal

Grafik, Web Tasarımı, Flash Banner, Video Montaj dersleri verilir

herkese selamlar 12 yıldır ülkenin en büyük gazete-tv ve ajanslarında profesyonel olarak tasarım çözümü sundum ve şuanda da bir reklam ajansında art director olarak çalışmaya devam etmekteyim. Adobe Creative Suite ailesinin tamamını profesyonel anlamda kullanmaktayım. Dergi, kurumsal kimlik...
  9. suysal

Sizce Hangi Kapak ?

1. calısma iyi elinize sağlık
  10. suysal

Sizce Hangisi ?

en sağdaki daha derli toplu
  11. suysal

Broşür Tasarımı yaptırılacaktır

her türlü tasarım, baskı öncesi ve sonrası süreçlerde tecrübemizden faydalanmak için bize ulaşınız serkanuysalll@gmail.com
  12. suysal

ACİL frelance calısacak grafiker

iletişim bilgisi eklerseniz yardımcı olabiliriz serkanuysalll@gmail.com
Yukarı Alt