Arama sonuçları

1. D

100 adet eps backgrounds

100 adet eps backgrounds Toplam: 3.2 mb indir
  2. D

psd çerçeveler

indir
  3. D

insan resimleri

4722x5100 pixels 40 jpeg images Toplam Boyut: 47.79 mb(rar) indir
  4. D

psd çerçeveler

indir
  5. D

Bir bakış, bir yorum!!!

çalışmalar gayet güzel olmuş.Renklerin uyumu süper. 3. çalışmayı çok beğendim özellikle. Eline sağlık
  6. D

çeşitli vectorler

Genelde katalog tasarımları yapıyorum. Malesef tshirt için tasarım yapmadım hiç.
  7. D

"Un chien andalou" - Bir Endülüs Köpeği - Sinema Film Afişi - 1929

Gayet güzel olmuş. Açıkçası senin tasarımlarını oldukça kaliteli bulduğumu söyliyebilirm. Çok başarılı gerçekten
  8. D

Saç PSD

çok güzelmiş teşekkür ederiz smilecim :)
  9. D

fotomontaj için çocuk giysileri

Rica ederim. Güle güle kullanın:)
  10. D

Müşteriye göre yapılan bir işe tasarım diyebilir misiniz?

Neden kimse bu konuya yorum yazmıyor?
  11. D

çok teşekkürler adobe :)
  12. D

Rica ederim
  13. D

Müşteriye göre yapılan bir işe tasarım diyebilir misiniz?

Ne biliyim bana ters geliyor müşteri dediğin ben ne yapıyorsam onu beğenicek beğenmesi gerekiyor :D Tabi ufak tefek müdahale edebilir ama komple tasarımı onun eline bırakamam açıkçası :)
  14. D

yemek resimleri

:):):) :):):) güle güle kullanın
  15. D

ödüllü fotoğraflar

kesinlikle öle ama içim acıdı :(
  16. D

ödüllü fotoğraflar

ben bunları alıntı yaptım ve aldığım yerde öyle yazıyordu ödüllü fotoğraflar diye
  17. D

ödüllü fotoğraflar

bu fotoğrafların ödüllü olmasına pek anlam veremedim :(
  18. D

ödüllü fotoğraflar

1962 Héctor Rondón Lovera, Venezuella Sniper tarafından vurulan bir asker son anlarında papaza tutunuyor... 1965 Kyoichi Sawada, Japonya Güney Vietnam'da anne ve çocukları ABD bombalarından kaçmak için nehri geçmeye çalışıyor 1966 Kyoichi Sawada, Japonya ABD birlikleri Güney...
  19. D

ödüllü fotoğraflar

1963 Malcolm W. Browne, ABD Budist rahip Thich Quang Duc, Güney Vietnam Hükümeti'nin din adamlarına eziyet etmesini kendini yakarak protesto ediyor. Rahip yanarak ölürken hiç ses çıkarmadı ve kıpırdamadı 1960 Yasushi Nagao, Japonya 12 Ocak 1960. Sağcı öğrenci, Japon Sosyalist Parti lideri...
  20. D

ödüllü fotoğraflar

1983 Mustafa Bozdemir, Türkiye 30 Ekim 1983'te Koyunören'de meydana gelen depremde, Türk annenin 5 çocuğunun ölüsünü gördüğün andaki tepkisi yürekleri parçaladı 1957 Douglas Martin, ABD. ABD'de sadece beyaz öğrencilerin devam ettiği Harry Harding Lisesi'ne kabul edilen ilk siyah...
Yukarı Alt