Arama sonuçları

1. kanalga

Font istek

arkadaşlar bu font a çok ihtiyacım var
  2. kanalga

Izgara balık resimleri

Açık hava reklamlarında kullanabileceğim pişmiş balık, ızgara balık benzeri resimler arıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  3. kanalga

!!ilk denemem!!

Menü kısmı fena değil hatta ilk denemeye göre güzel ama kapak için aynı şeyi söyleyemem biraz daha çalışılmalı
  4. kanalga

Yere Dökülen Süt

@Emine Şahin Emine hanım kolay gesin bu süt resimleri lazım olduda elinizde mevcutsa tekrar paylaşabilirmisiniz Şimdiden Teşekkürler
  5. kanalga

Yere Dökülen Süt

Link çalışmıyor yenilerseniz sevinirim :) Şimdiden Emeğinize sağlık
  6. kanalga

Harika kurumsal kimlik çalışmaları | mutlaka inceleyiniz

bu çalışmaları hazırlamak için hangi programlar kullanılıyor bilgi verebilirmisiniz
  7. kanalga

Kurumsal Logo Çalışmalarım-5- eleştiri bekliyorum

Çalışmaların kurumsallıkla bir alakası olmadığını düşünüyorum sadece logo çalışması bunlar bireysel olarak güzeller tek sorun yazılar ve grafikler daha uyumlu şekilde tasarlanabilirdi
  8. kanalga

3 Kartvizitten Hangisi Güzel ?

Bunlar eğer altın yaldız bası olarak değerlendirilecekse 1 ve 3 numara güzel durur
  9. kanalga

2 Çalışmadan Hangisi ?

Güzel çalışmalar bence 2. sadece sorunu yazıların sönük kalması ve soru işareti ile olursa daha hoş olur.
  10. kanalga

Var mısın? Yok musun?

elinbende kalacaksa oynarım :) Alttaki üye benimle erciyes dağına tırmanmaya varmısın
  11. kanalga

font istek !!!

Gerçi sen halletmişsin ama o resim bence fontdan çizilerek yapılmış ve çizen kişi amatör olduğundan font bozulmuş yani değişmiş font
  12. kanalga

(istek) bilgisayar resimleri lazım yüksek çözünürlük

Arkadaşlar ben forumada baktım ya ben bulamadım yada yoktu eğer varsa linkini yoksa resimlerini bana vererek yardımcı olabilirmisiniz Şimdiden teşekkürler.
  13. kanalga

Tuttu tutmadı oyunu

tutmadı işdeyim sen şuanda oturuyorsun
  14. kanalga

(İstek) arkadaşlar biraz acele papatya çizimleri lazım

İlginize yine teşekkür ederim başka imkanlarla bulabildim sadece istediğim yani düşündüğüm tarzda birşey yoktu elinde başka çeşit çizimleri olan arkadaşlar vardır diye düşünmüştüm
  15. kanalga

alışveriş resimleri lazım

İlginiz için teşekkür ederim çok sağolun işime yarayacaktır
  16. kanalga

alışveriş resimleri lazım

Emine hanım forumu inceleyin demeyin inceledim markette alışveriş resimleri yok elinde olan varsa ve paylaşırsa sevinirim
  17. kanalga

@efsunlu_kizz Thank You Kıııız Ama onları gördüm bana uymuyorki @eminecik Aramadımmı zannediyorsunuz eminecik
  18. kanalga

Var mısın? Yok musun?

İstanbulda olsam güzel 1 değil güzel 10 kez istanbul turu atardık yani olamıyorum Alttaki Seninle dünyaya hava basalımmmmmmıı
  19. kanalga

Arkadaşlar önemli bir iş için papatya vectorleri, clipartlar lazım. Yardım edebilecek bir paylaşımcı arkadaşımız varmıdır ?
Yukarı Alt