Arama sonuçları

1. kanalga

Izgara balık resimleri

Açık hava reklamlarında kullanabileceğim pişmiş balık, ızgara balık benzeri resimler arıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  2. kanalga

(istek) bilgisayar resimleri lazım yüksek çözünürlük

Arkadaşlar ben forumada baktım ya ben bulamadım yada yoktu eğer varsa linkini yoksa resimlerini bana vererek yardımcı olabilirmisiniz Şimdiden teşekkürler.
  3. kanalga

alışveriş resimleri lazım

Emine hanım forumu inceleyin demeyin inceledim markette alışveriş resimleri yok elinde olan varsa ve paylaşırsa sevinirim
  4. kanalga

(İstek) arkadaşlar biraz acele papatya çizimleri lazım

Arkadaşlar önemli bir iş için papatya vectorleri, clipartlar lazım. Yardım edebilecek bir paylaşımcı arkadaşımız varmıdır ?
  5. kanalga

tasarımıma yorum yapar mısınız?

Arkadaşlar uğraşılmış birşey değil ama bi yorum lazım fikir açısından.
  6. kanalga

Eskitme, saman, veya saman resimleri

Arkadaşlar eskitme, saman, veya saman kağıdı resimleri arıyorum yardımcı olabilecek varmı ?
  7. kanalga

Şüpheli tasarım

Arkadaşlar bu bir tabela olacak ben tasarımını yaptım ama nasıl olduğu konusunda endişeliyim. Müşteriye göstermek veya yenisini yapmak arasında kaldım yorumlarınızla yardım lütfen.
  8. kanalga

Salvador Dali tablolarını arıyorum

Arkadaşlar Digital baskı yapılabilecek Salvador Dali nin net Tuallerini arıyorum yardımcı olabilecek varmı
  9. kanalga

Mükemmel vectorel resimler (arşivinizde mutlaka bulunmalı)

Dosya Türü ai gruplarını bozup kullanırsanız eminim işinize yarayacak çok şey bulacaksınız Ai. | 20 Files | 12.50mb Karışık vektörler DOWNLOAD
  10. kanalga

Yorumlarınızı bekleyen bir logo

Heybe Cafe ye hazırlamış olduğum logo ve kartvizit çalışması. Sizlerden isteğim cafe bizim olduğu için kendimce hoşuma gitti çalışmam ve kullandık ama başka tasarımcı arkadaşlarında tasarımcı gözüyle görmesini istediğimden yorumlarınızı beklemekteyim. Teşekkürler
  11. kanalga

Forum Konusunda Yardım

Ben çizdiğim, yaptığım tasarımları nasıl göstericem bilgisayarımdaki jpeg dosyayı mesela Yardımlarınız için teşekkürler.
  12. kanalga

Acil kıymalı resimleri

Arkadaşlar ben bu siteye yeni kayıt oldum Hepinize MERHABA Sizden istediğim kıymalı resimleri arıyorum
Yukarı Alt