Arama sonuçları

1. A

Flash Desteği Olmadığında Resim Çağırma Kodu Hakkında Yardım

Merhaba arkadaşlar; Bir firmaya hazırladığım web sayfasında flash banner kullanıyorum fakat apple marka cihazlardan siteye erişim sağlandığında flashlar gözükmüyor. JavaScript ile flash desteği olmayan mecralarda .JPG göstermek istiyorum. Kullanmam gereken kod hakkında bilgisi olan varsa...
  2. A

gönder.php ye HTML den checkbox değeri alma

Merhaba arkadaşlar, Aciliyetten yazdığım için konuyla alakalı forumu araştırmaya pek vaktim olmadı. HTML form içinde kullandığım toplu checkbox değerlerini mail göndermek için kullandığım php kodu ile alıp mail olarak yollamak istiyorum. HTML Form ; <td><input name="yabanci[]"...
  3. A

Starke Print kartvizit çalışması

Arkadaşlar yeni kurulacak olan bir şirket için yaptığım kartvizit çalışması. Görüşleriniz benim için önemlidir.
  4. A

İnternet sitemdeki mail formundan aldığım hata.

Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar, Kendi internet sitemde php ile kodlanmış iletişim formu kullanıyorum fakat site yayında iken formu doldurup submit ettğimde alttaki hatayı alıyorum. Anlayan arkadaşlar ilgilenebilir mi ? Şimdiden teşekkür ederim.
  5. A

Resmin altına download linki ekleme.

Arkadaşlar herkeze iyi forumlar öncelikle. Kişisel web tasarımım üzerinde çalışıyorum fakat CV sayfasında download butonuna tıklandığında aynı dizin üzerindeki CV.pdf dosyasının kullanıcı bilgisayarına download ettirmek istiyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?
Yukarı Alt