Arama sonuçları

1. D

Eskiye ait, ama en yenilerin lideridir onlar

Mehmet bey sizden önce davranıp reklamı ben paylaştım :D siz yeni bir reklam eklemek durumundasınız :D
  2. D

Türk Forumlarında bir ilki daha gerçekleştirdik

hayırlı olsun
  3. D

İlk tipografi denemem.

Görsel görünmüyor, görseli rgb moduna çevirip tekrar yüklerseniz muhtemelen sorun ortadan kalkmış olur.
  4. D

Tasarım Dersleri (mehmet özdemir)

Paylaşım için teşekkürler Mehmet bey
  5. D

Dünyanın en yüksek çözünürlüklü fotoğrafı

daha önce görmüştüm, çok güzel :) Paylaşım için teşekkürler
  6. D

Cinema 4D Dersleri - Explosion FX Detaylı Kullanımı - HD Video'lu Anlatım - Hasan Y.

videoyu ekleme şansınız var mı? teşekkürler
  7. D

Bu hangi programla ve nasıl yapılabilir?

Olumsuz mesaj yazmak yerine varsa konu hakkında bilgimiz arkadaşa yardımcı olalım. photoshop veya 3d programları ile yapabilirsiniz ancak yeni başlayan biri için bu çok zor olabilir. Photoshop dersleri bölümüne göz atarak çalışarak işe başlayabilirsiniz veya birinden yardım isteyebilirsiniz.
  8. D

Kısaca... -Grafikerler.Org-

Grafikerler.org gerçek bir online grafiker okuludur bana göre. Emeği geçen herkese teşekkürler.
  9. D

Tasarıma Başlamışsın! Haydi Hayırlısı Olsun! -Bunu da Okumalısın!

herkesin okuması gereken bir yazı. paylaşım için teşekkürler
  10. D

Afiş yapımına nereden başlayabilirim

https://www.grafikerler.org/afis-tasarimlari/13822-afis-calismasi-nasil-olmalidir.html buradaki bilgilerden yola çıkabilirsiniz, Fakat afiş, kartvizit v.b öğeleri yapmadan evvel tasarım ve program bilginizi geliştirmenizi öneririm.
  11. D

Ambalaj tasarımı hakkında .... nedir?, nelere dikkat etmek gerekir?....

Böyle önemli bir konuyu bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.
  12. D

Afiş yapımına nereden başlayabilirim

Afişi yapımını öğrenmeden önce "Türkçe konuşma ve yazma Eğitimini" alın. Burası sıradan bir forum değil böyle yazmaya devam ederseniz ceza alma ihtimaliniz yüksek.
  13. D

Evcil Hayvan Formu açıcam Yardım Lütfen

ücretsiz olarak mybb veya smf forum kurmanızı tavsiye ederim. http://destek.mybb.com.tr/ adresinden gerekli bilgileri alabilir, kurulum dosyalarını yine bu siteden indirebilirsiniz.
Yukarı Alt