Arama sonuçları

1. S

Sgb Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Sunum Dosyası ve Broşürler

teşekkür ederim. işin baskısı bitmemiş olsa düşünebilirdim. sonraki çalışmalarım için değerlendirebileceğim bir öneri..
  2. S

Sgb Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Sunum Dosyası ve Broşürler

öneri ve görüşleriniz için teşekkür ederim..
  3. S

İstek (Acil) / İnsan Fotoğrafları

merhaba arkadaşlar acil olarak bu şekilde yukarıya bakan ve işaret eden insan görselleri lazım..
  4. S

Koza Enerji

font harabara arkadaslar
  5. S

Ay Yıldız 3D

mükemmel..
  6. S

Papatya Yüzük

teşekkür ederim..
  7. S

mepar kurumsal çalışmaları

ikiside gayet iyi olmus ;)
  8. S

Kurumsal Kimlik Çalışmam

elinize sağlık güzel çalışma
  9. S

Papatya Yüzük

aynen öyle.. render da biraz ugrastıktan sonra iyi sonuc alamayınca böyle bıraktım artık.
  10. S

Papatya Yüzük

Belki birçok yerde benzer örnekleri bulunan bi çalışmadır bilemiyorum. Çok öncelerden yaptığım deneme bir çalışmadır. Beğeninize..
  11. S

Çağlar Mühendislik

teşekkür ederim
  12. S

Çağlar Mühendislik

teşekkür ederim arkadaşlar..
  13. S

Kor-en Logo Tasarımı

@zynp Teşekkür ederim. Begenmenize sevindim. @ahmetherdem evet tasarımların hepsi aynı sadece sunum şekilleri biraz farklı o kadar :) teşekkür ederim yorumunuz için.. @Hasan YILDIZ Sonraki çalışmalarım için değerlendirebilirm. Teşekkür ederim..
  14. S

Çağlar Mühendislik

genelde tasarımın verdiği yöne göre dik veya yatay olarak tasarım yapıyorum kartlarda... bugune kadar da hiç bi müşterim sıkıntı cıkarmadı :) onlar sizin şansınıza galiba :) yorumlar için de teşekkür ederim.
  15. S

Koza Enerji

dünya şeklinden ziyade ipek kozasına benzetmeye calıstım ben onu :) o açıdan dünya gibi duruyor/algılanıyor galiba. Yeşil rengi eklemeyi de bi denemeliyim sonucu bende merak ettim simdi :)
  16. S

Korkuteli Barajı

@Emre DEMİRCİ 5D serisi için az daha zaman var diye düşünüyorum. 60D ile gerekli ekipmanları toparladıktan sonra inşallah onada sıra gelecek :)
  17. S

Evo - TypR - Civic

18. S

Kor-en Logo Tasarımı

Kor-En Hidroelektrik santrali için yapmış olduğum logo tasarımı.
  19. S

Korkuteli Barajı

teşekkür ederim.. Artık 60D ve 24-105mm e geçme zamanı gelio :)
Yukarı Alt