Arama sonuçları

1. S

İstek (Acil) / İnsan Fotoğrafları

merhaba arkadaşlar acil olarak bu şekilde yukarıya bakan ve işaret eden insan görselleri lazım..
  2. S

Papatya Yüzük

Belki birçok yerde benzer örnekleri bulunan bi çalışmadır bilemiyorum. Çok öncelerden yaptığım deneme bir çalışmadır. Beğeninize..
  3. S

Evo - TypR - Civic

4. S

Kor-en Logo Tasarımı

Kor-En Hidroelektrik santrali için yapmış olduğum logo tasarımı.
  5. S

Koza Enerji

Koza Enerji Logo Tasarımı Abimin firması için yapmış olduğum logo tasarımıdır. Mühendislik | Doğalgaz | Yalıtım Faaliyetleri ile hizmet vermekte..
  6. S

Çağlar Mühendislik

Çağlar Mühendislik Logo ve Kartvizit Tasarımı
  7. S

Korkuteli Barajı

Antalya / Korkuteli Barajı 2012 Canon 500D 18-55mm ile..
  8. S

Yalımdan Antaya..

www.sercandulger.com
  9. S

Bir Başkasın Antalya..

Haftasonunu boş geçirmeyelim derken ortaya çıkan karelerden birkaçı.. www.sercandulger.com
  10. S

Medi Yaşam Hastanesi KüpBloknot tasarımı

Mediyaşam hastanesi için yapmış olduğum küpbloknot tasarımı Photoshop ve corelde hazırlanmıştır. Sunum 3dsmax ve vray ile hazırlanmıştır.
  11. S

Emirgan M.S. // Sercan Dülger

Bu ay ki yarışma için bi çalışmada ben yapayım dedim :) Birazcık kuralların dışına çıktım galiba :rolleyes: ama elimden geldiği kadar birşeyler yaptım işte. Uzun zamandır Max ile uğraşmıyordum bu yarışmanında konusu hoşuma gitti ve farklı birşeyler olsun istedim böylece max e de dönüş...
  12. S

Anaokulu İçin Yapmış Olduğum Takvim Çalışması

Anaokulu için yapmış olduğum takvim çalışmasından bikaç tanesi (Fotoğraflar Bana Ait Değildir.)
  13. S

Öylesine bir web tasarım denemesi

Merhaba Arkadaşlar, Boş bir vakitte deneme için yapmış olduğum çalışmamı görüşlerinize sunmak istedim.
  14. S

Mantar Firması İçin Bloknot Tasarımı

Merhaba Arkadaşlar, Mantar firması için yaptığım küpbloknot tasarımı.. firma iki ayrı iş yaptığı için iki logonunda kullanılmasını istedi. Beğeninize ;
  15. S

Packman Kumbara

Bir yarışma için yaptığım kumbara tasarımıdır. Tasarım Packman Oyunundan esinlenerek yapılmıştır. Küre (Hacimsel) olarak tasarlanarak ağız kısmından çizimlerde de görüldüğü gibi para girişi sağlanmaktadır. Tasarımda Plastik malzeme düşünülmüştür. Kumbara Dolduğunda istenilirse kumbara...
  16. S

Tablolar width ve height değerleri

Merhaba Arkadaşlar; Web Sitem de Tablo Genişliğini <table width="100%"> yapabildiğim gibi uzunlugunu yani HEIGTH değerini yapamıyorum bi çözümü varmı.. Benim istedigim Sitenin bütün tarayıcılara tam olarak oturması.. yani ekrana tam sıgdırmak. yardımlarınızı bekliyorum...
  17. S

Organic Colour Systems Logosu Lazım!..

Arkadaslar Organic Colour Systems in logosu gerekli elinde olan varsa paylaşabilirmi ? Sitesi Burada
  18. S

Transparant Resimler.. Acil Yardım!...

Merhaba arkadaslar, Konu uygun yerde bilmiyorum ama acil yardımınız gerek!.... Yapmış olduğum sitede arkaplan olarak tahta zemin kullandım ve içerigin olacağı bölümler olsun buton kısımları arkaları transparant olacak şeklde ayarlayıp PNG 24 formatında kaydettim fakat nedendir anlamadım...
Yukarı Alt