Arama sonuçları

1. maximus28

Dergi kapağı yapmak?

bence illustrator ve photoshop öncelikle illustrator neden soylenmiyor ilginc
  2. maximus28

Logo Yorum İsteği

Bende 5nciyi Begendim En Uygun O Bence Renk Fontolarak Uygun Sade Ve Göze Uyumlu Geliyor Daha Anlamli
  3. maximus28

Logo hangi programda yapılmalı

Exorcims E Sonuna Kadar Katiliyorum Yorum Icin Bende Yeniyim Suan Egitim Görüyorum Hem Bir Iş Yerinde Hemde Kursta Yani Illustrator Photoshop Veya Corel Draw Olsun Sizde Yetenek Yoksa Onlar Bişey Yaramaz Onemli Olan Programlari Dogru Kullanmak Cizim Yeteneği Ve Tasarim Hayal Gucunuz Yaraticilik...
  4. maximus28

Su Afişi

Gercekten Bende Begendim Guzel Bir Tasarim Arka Planda Guzel Olmuş Ama Alt Tarafta çizgi Ve Alt Renkler Oturmamiş Ayri Bir Hava Veriyor Ve En Alt Yazi Fontlari Da Mesaj Icin Daha Cekici Olabilirdi Sonucda Resim Anlatiyor Isteneni Ama Yazilarda Göze Hitap Etmeliyinede Tebrikler
  5. maximus28

bira afişi ve logo tasarımı

ilk başta göze çarpan ürün değilde bikinisinin üstü olmayan kız göze çarpıyor bu grafik işinde önce ürün ve marka göze batmalıdır burda ürünü sen guzelleştirmek yerine tam tersi kötülemişsin burda kız sarhoş olmuşda üstünü filan dağıtmış avare bir halde duruyor vede arkası dönük olmasıda kötü...
  6. maximus28

barış tipgrafi afiş çalışmam..

emine ye katılıyorum direk siyah olumsuzluk katmış artı arada çizgilerde boş duruyor eylem bence koyu renk siyah renk orda kullanman uymamış ama çizilen guvercin e zeytin dalı guzel olmuş uyumlu sayılabilir yazı karakterleride daha cok araştırılabilirdi başarılar yinede bende yeniyim bu işte...
  7. maximus28

afiş çalışmama eleştirinizi bekliyorum

bence pek uyumlu görünmüyor emine yazı fontları ve resim ve parfum olsun yazılan yazı ne anlatmaya çalıştığıda pek bişey farkettirmiyor etkiliyeci bir tarafı yok çok basit bir çalışma bence daha hayal gücünü geliştirmelisin renk ve font uyumu ve ürünü öne sürecek bişeyler yapmak gerekir bu işte...
Yukarı Alt