Arama sonuçları

1. K

Bir Web Sitesi Arayüz Tasarımı Hakkında Yardıma İhtiyacım Var..

Merhabalar, Aşağıda belirttiğimiz web sitesi yakın zamanda yayına açıldı, lakin içerik güncellemesi hususunda takıldığımız üç nokta bulunmaktadır. Yardımlarınızı rica ederiz. İfade Edilen Web Sitesi Slider da kullanılan resimlere uygulanan filtre nedir? Nasıl uygulayabiliriz? Arka fon...
  2. K

Dünyanın En Güzel Resmi - Evim

Dünyanın En Güzel Şeyinin Resmini Arayan Ressam MEŞHUR BİR ressam günün birinde dünyanın en güzel şeyinin resmini yapmaya karar verdi. Bunun için dünyada en güzel şeyin ne olabileceğine dair bilgi toplamak üzere uzun bir yolculuğa çıktı. Ağaçlık bir yolda giderken beli bükülmüş yaşlı bir...
  3. K

Bir konuda bana yardım edermisiniz..

Dediğimi denedim, istediğim sonucu alamadım. photoshop ta soldurma efektini hareketli olarak kullanamazsın direk resme uygulayabilirsin bu efekti. Resme efekti uygulamadan önce o kısmı kesip kayıt edip sonra soldurma işlemini yaptıktan sonra iki kaydı efekt programına taşıyıp istediğin efekti...
  4. K

3D Styles Çalışması

Fona bayıldım, benim için zahmet edip çalışma yapmışsınız çok teşekkür ederim. Önerilerinizi dikkate alacağım.
  5. K

Bir konuda bana yardım edermisiniz..

Merhaba tugba34 O transparan gri veya beyaz tonda bir renk yada programın kendi efektlerinden. Onu sen nasıl yaparsın photoshop cs5 te boyutlandırmayı yaptıktan sonra, transparan bir çalışma sayfası oluştur. Ardından renk gri veya beyaz olmalı. benim tercihim gri üzerine beyaz iki renk...
  6. K

3D Styles Çalışması

Hımm olmamış diyorsunuz... Nasıl bir fon önerirsiniz? kıvrımlarda "tiles checkerboard" ekstrüzyon nunu kulandım.
  7. K

3D Styles Çalışması

Yorum için teşekkür ederim
  8. K

3D Styles Çalışması

Merhaba Yorumunuz için teşekkür ederim, önerilerinizi dikkate alacağım, arka plan konusunda haklısınız, bence de amatör bir görüntü katmış. Maske üzerinde boyama yaparken fırçayı küçültüp aralara daha fazla girmem gerekiyordu ve arka fondaki şekillerin sadece yazı üzerinde görünmesini sağlamam...
  9. K

3D Styles Çalışması

Haklısnız arada olabiliyor, eee çalışma nasıl ne düşünüyorsunuz?
  10. K

3D Styles Çalışması

Anladım dediğim gibi photoshop cs5 ile yaptım. Ben teşekkür ederim iyi forumlar..
  11. K

3D Styles Çalışması

Yok aslında Styles yani sitiller, Tasarımcının tamamen kendi tasarladığı sitille ortaya çıkar, Aslında doğrusu Stylish tir forumlarda bölümler hep Styles olduğu için bende başlıkları böyle açıyorum. Aslında sitil çalışmam demeliyim ama orjinali bu olduğu için bozmak istemiyorum. cs5 ile yaptım.
  12. K

Hayali bir inşaat firmasına tasarladığım logo

Not: Böyle bir firma yoktur tamamen hayal ürünüdür.
  13. K

3D Styles Çalışması

Arkadaşımın ricası üzerine yaptığım bir çalışma
Yukarı Alt