Arama sonuçları

1. iŁŁэqaŁ

Maskot Çalışması

@Hakan Dağdeviren Hocam daha önceleri ilistratör kullanıyorumdum. Şimdi Corel Draw'a dönüm biraz alışmak niyetine alıştırma yapıyorum dediğiniz eksiklikleri bende biraz geç olsada fark ettim ancak üstünde de pek duramadım uzun bir süre çizim ve renklendirmeyi yaptıktan sonra Corel Draw'a...
  2. iŁŁэqaŁ

Maskot Çalışması

Merhaba Arkadaşlar uzun zamandır çizdiğim 8-10 tane maskot vardı. Bir tanesini bugün bilgisayara geçireyim dedim, Normalde İlistratör kullanıyorum ama sevmesemde aramızı düzeltmek mahiyetinde Corel Draw kullandım. Çizimde bana kolaylık sağlasada sağolsun boyamada çok uzun bir zamanımı harcattı...
  3. iŁŁэqaŁ

Özel İNDEX Tasarımım...

@Özgül Nasıl bir acelecilikten bahsettiğinizi biraz daha açabilir misiniz acaba. Ben burada sadece kodlandıktan sonra ücretsiz dağıtma fikrinden olduğum ve burada sadece insanların tasarımın eksik veya gereksiz yönleri hakkında fikir edinmek istediğim bir konuya böyle bir yorum yamanıza anlam...
  4. iŁŁэqaŁ

Özel İNDEX Tasarımım...

@htc_gny Buyursunlar aynısını çizip, kodlama yapıp, ücretsiz dağıtıma açsınlar ben daha mutlu olurum.
  5. iŁŁэqaŁ

Özel İNDEX Tasarımım...

Buyrun arkadaşlar belirttiğiniz düzenleme yapılmıştır şimdi daha iyi inceleme fırsatı bulubilirsiniz galiba...
  6. iŁŁэqaŁ

Özel İNDEX Tasarımım...

Bunda insanların bitmemiş ve kodlandıktan sonra ücretsiz dağıtıma açılacak bir çalışma üzerinde çalıntı yapmalara çalışmasının büyük etkisi olduğunu düşünüyorum.
  7. iŁŁэqaŁ

Özel İNDEX Tasarımım...

Arkadaşlar konu günceldir yorumlarınızı bekliyorum.
  8. iŁŁэqaŁ

Bazı Çalışmalarım...

@Hakan Dağdeviren Hocam 2 yani sayfanın en altındaki rankları site sahibine gösterdim fakat kullanmadılar daha sonra bir üste bulunan rankarı yaptık o nedenle üstünde fazla çalışmadım zaten onlar taslaktı ama paylaşıma koydum. @Yasemin Ertosun Tasarım başkası için yapıldığından ve çoğu kişi...
  9. iŁŁэqaŁ

Özel İNDEX Tasarımım...

Arkadaşlar daha önceki paylaşımlarda birçok arkadaş index tasarımı istedi, bende bugün ki boşluktan yararlanarak yarım günümü bu çalışmaya vererek ortaya böyle birşeyler çıkardım. İnşallah hoşunuza gider,Kendi fikrimce güzel olduğunu düşünüyorum.Şuanlık sadece biraz daha üstünde çalışıp...
  10. iŁŁэqaŁ

Bazı Çalışmalarım...

Maskot tasarımı bana ayit değildir. Maskotu site kendisi sahibi kendisi seçti. Maskot bildiğim kadarıyla Deviantart üzerinden ücretli olarak satılıyor.
  11. iŁŁэqaŁ

İlk Kartvizit Tasarımım

Dostum süper olmuş elline sağlık
  12. iŁŁэqaŁ

Bi kaç tane de benden

Çalışmalar çok güzel eline sağlık dostum.
  13. iŁŁэqaŁ

Bazı Çalışmalarım...

O konuda çok haklısın dostum ama elimden fazla birşey gelmiyor. Binlerce Font var fakat kaliteli olanların hiçbiri türkçe karakter desteklemiyor. Türkçe karakter destekleyenlerde arial gibi fontlar bu nedenle bunları yaptım üstlerine metinlerden parça alıp noktasını koyuncada yakışmıyor bozuyor...
  14. iŁŁэqaŁ

Bazı Çalışmalarım...

Geçenlerde webmasterhanesi forum'u için yapmış olduğum bazı çalışmalar... İNDEX TASARIMI LOGO TASARIMI Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x143 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın LOGO TASARIMI AVATAR TASARIMI KULLANICI RANK TASARIMI KULLANICI RANK TASARIMI
  15. iŁŁэqaŁ

Websitem giriş sayfası çalışması

Elinize sağlık güzel çalışma
Yukarı Alt