Arama sonuçları

1. ilknuryazici

Dantel Şerit vektör

link çalışmıyor mu ?
  2. ilknuryazici

Kaplan Fotoğrafları

süper tam aradığım resimler çok teşekkürlerrrr :):):):):):)):)
  3. ilknuryazici

çizgi karakterler

mrb. elinde çizgi karakter çalışmaları olan var mı acaba ? ihracat malı olacağı için lisanslı olmayan çizgi karakterler lazım sanırım iç çamaşırında kullanacağız! snopy betty boop bu tarzda lisanslı oldukları için kullanamıyoruz. şimdiden teşekkür ederim.
  4. ilknuryazici

Cobra Deseni

http://img80.imageshack.us/img80/6320/cobrawa5.jpg ekledimm ohh be :D
  5. ilknuryazici

Cobra Deseni

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting süper olur vektörel daha çok işime yarar :)
  6. ilknuryazici

Cobra Deseni

ekleyemedim deseni :(
  7. ilknuryazici

Cobra Deseni

merhaba ekte gösterdiğim cobra desenini bayağı büyük çalışmam gerek ama pek sağlıklı olmuyor müşteri buna benzer bu Thanks to ImageShack for havada olacak başka bir cobra yılanına da razı acaba bana yardımcı olabilirmisiniz Thanks to ImageShack for Free Image Hosting
  8. ilknuryazici

Girls T-Shirt Design

teşekkürler çok güzeller :)
  9. ilknuryazici

100 Tane T-shirt Tasarimi

süpersiniz ne diyeyim çok güzeller paylaşım süper
  10. ilknuryazici

T-Shirts Collection

sanırım başardım biraz uğraştırdı ama tam dosyaları çıkartırken hata veriyordu donuyordu daha sonra zipin ekranından falan tek tek aldım dosyaları :) teşekkür ederim. nasıl yaptım bilmiyom ama :D:D:D
  11. ilknuryazici

T-Shirts Collection

özür dilerim ben hepsini indirdim ama hata veriyor nerde yanlış yapıyorum?
  12. ilknuryazici

T-Shirts Collection

MERHABA bu linklerin hepsini indirmem mi gerekiyor daha doğrusu hepsi birbirine bağlı sanırım yüklüyorum bir sonraki rar dosyasını soruyor her defasında bilgisayarı açıp kapıyorum?
  13. ilknuryazici

kız çocuk deseni

süperler çok teşekürler hepsini istesem yüzsüzlük etmiş olurmuyum :):):) birde ben bunları kullanabilirim değilmi daha farklı tasarımlarda ? sorun olurmu hazıra konmuş gibi olmasını istemem ama bu karakterler işime çok yarar? tekrar teşekkürler :D:D:D:D
  14. ilknuryazici

kız çocuk deseni

teşekkürler :) tasarımını ben yapmadım ama buna benzer çalışmalar yapmam gerekiyor :)
  15. ilknuryazici

kız çocuk deseni

oldu evet oldu :D:D:D:D
  16. ilknuryazici

kız çocuk deseni

umarım yapabilmişimdir :)
  17. ilknuryazici

kız çocuk deseni

kullanabileceğim şekilde olanı tercih ederim ama en kötü fikir alabileceğim de olursa memnun olurum çünkü bende hiç kız çoçuğu karakterli desen yok , eklenti yetkim olmadığı için örnek ekleyemedim. şimdiden teşekkürler :)
  18. ilknuryazici

kız çocuk deseni

öncelikle hepinize merhaba :) bu siteyi bulduğum için çok mutluyum çünkü inanılmaz bir paylaşım var mükemmelsiniz. yaklaşık 15 aydır desinatörlük yapmaya çalışıyorum daha doğrusu uygulamacıyım tasarımım henüz gelişmedi, matbaacılıktan geldiğim için tram olayları beni bayağı kasıyor hala...
Yukarı Alt