Arama sonuçları

1. Recep Şahin

Tram Değerleri

merhaba arkadaşlar 32x21 boyutlarında 400 pixel/inc'lik Siyah Beyaz fotoğraf desenine kaçlık tram atmam gerekiyor düzgün çıkması için Frequency: ? Angle: ? Shape: ?
  2. Recep Şahin

Desinatör ( Güngören ) İş Arıyorum..

Güngören İlgihastanesinin Orada Oturuyorum Desinatörüm 4 Yıldır Merter Civarı İş arıyorum... Servis İmkanı Olursa Yer Farketmez...
  3. Recep Şahin

Ed Hardy Desenleri

Elinde Çalışılmış Ed Hardy Desenleri Olan Arkadaşlar Varmı Varsada Ekleyebilirmi?
  4. Recep Şahin

Emprime kurukafa desenleri

İşlerimin Yoğunluğu Yüzünden Siteye Zaman Ayıramıyorum Ama Fırsat Buldukca Sizlerle Birlikte Olacağım Ve Paylaşımlarımı Sürekli Bu Başlıkta Yapıcam Zamanla Yeni Desenler Eklenicektir Şimdiden Hayrını Görün... :cool: Burdan!.. Burdan!...
  5. Recep Şahin

Font Yardım

Arkadaşlar Myriad Pro-Black Semi Cn Bu Fontu Arıyorum İsmini Myfontsdan Buldum Ama Birtürlü İndiremedim Lütfen Yardımcı Olun Ücretsiz Nereden İndirebilirm Bu Fontu Yada Nereden Bulabilirim Elinde Olan vArmı
  6. Recep Şahin

Tram Değeri

Merhaba Arkadaşlar Siyahtan Griye Giden Bir Desene Nasıl Bir Tram Uygularız Yani image-Bitmap-Halftone Screen.. Frequency: ...... Angle: ....... Shape: ...... Burdaki değerleri Bilen Varmı Desende Bu...
  7. Recep Şahin

Yazı Fontu İstek..

arkadaşlar elinde bu fontlardan olan varsa gönderebilirmi lütfen... Myfontsa baktım var ama ücretli lütfen birileri yardım etsin
  8. Recep Şahin

Yardım..

Aranızda Trigronomi,CMYK,RGB Desenini Nasıl yaparız Anlatabilicek Birileri varmı?:eek:
  9. Recep Şahin

Arkadaşlar Yardım Edin

Acil Bu Fontu Bulmam Lazım Bana Bulmamda Yardım Edermisiniz.. Myfontsda Fontun İsmi Sanzettica 4 Bold Olarak Geçiyor Aradım Googlede ama Hepsi Ücretli Çizeyim Diyorum Ama Çok Uzun Bir Yazı
  10. Recep Şahin

Desinatör'üm

Yaklaşık 1.5 Senedir Desinatörüm Merter (Güngören,Bağcılar) Yada Yakını Civarlarda İş Arıyorum...
  11. Recep Şahin

font lütfen yardım ....

Arkadaşlar Bana Çok Acil Resimdeki Font Lazım Siyah Renkle Yazan Wilmington Blue Rocks Yazısındaki Font Lazım İnternette Araştırdım Font Bulma Sitesinde Resmi Koyup tarattım Fontu Buldum Ancak Ordaki Fontlar Ücretli Diğer Sitelere Baktım Bulamadım Biri Bana Yardım Etsin Lütfen... Fontun İsmi...
  12. Recep Şahin

Küresel Isınma!..

Küresel Isınma İle İLgili Bir Çalışma Yapalı Çok Oluyor Ama Yinede Paylaşayım dedim Yorumlarınızı Esirgemeyin...
  13. Recep Şahin

Kim Nerde Çalışıyor...

Merhaba Arkadaşlar Herkez Nerede ÇAlıştığını Yazabilirmi Böylece Birbirimizi Daha iyi Tanımış Oluruz... Recep Şahin A18 Baskı & Nakış / Merter / Kerecteciler Sitesi
  14. Recep Şahin

Sıradan

İş Yerindeki İşlerin Azalmasıyla Can Sıkıntısına Yaptığım Bir Desen Baktım Gittikçe Güzelleşiyor Devam Ettim Ve bÖle Bi Sonuca Vardım Sizce Nasıl Olmuş Arkadaşlar...
  15. Recep Şahin

Renk Ayrımı?

Arkadaşlar Aranızda Yeniyim Yani Forumda Çok Güzel Bir Forum Ama 2 Senedir Ben Bu Forumu Nasıl Görmemişim Ona Yanıyorum, Neyse Soruma Geçeyim Ben Yaklaşık 1.5 Senedir Desinatörlük Yapıyorum Photoshopta Renk Ayrımlarını Sizde Benim gibi Canallardamı Yapıyorsunuz Yada Daha Değişik Bir Yöntemi...
Yukarı Alt