0'dan başlamak istiyorum ?

Tepki
0
Tekstil Grafik Kursu
Selamun Aleyküm.

Web Tasarımla Ugrasmak Istıyorum.Şuan 11.Sınıfım Ve İleride Güzel Web Siteleri Vs. Tasarlamak İstiyorum Ama Nereden Başlıyacagımı Pek Bılmıyorum Okulda Ogrettıklerı Pek İyi Şeyler Yok Aslında İstediğim Gibi Değil :) Neyse Bu Sıtede Bana Yardımcı Olabılıcek Varmı Nerden Baslamalıyım Ne Yapmalıyım Nasıl Yapmalıyım Herhangibirr Çıkıp Yardım Edebılıcekmı Acaba İnternetten Cok vVıdeo Derslerı ındırdım ama Hepsıde Bı Garıp Anlasılmıyor Ya Ekranı Kucuk Yada Goruntu Kalıtesı Kucuk Bırsey Bellı Olmuyor Bana Saglam Egıtım Setı Paylasan Vs Bı SIte Soylermısnız BU Sıteyı Pek Dolasmadım Aslında Belkı Vardır Belkı Yoktur Ama Ben Yınede Paylasmka Istıyorum Şimdiden Teşekkürler.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.879
Bu bölümdeki dersleri izler ve uygularsanız faydasını görürsünüz...

muratamam

Yazar
Tepki
488
"Web tasarım" derken:

"İşin kötüsü gezindiğim ilanlarda PHP uzmanları, frontend geliştiriciler ve benzeri ilanlar içinde aynı maddelerden bir çoğu geçerliydi. İyi bir PHP yazılımcısının çok iyi derecede grafik bilgisine sahip olması gerekliliği yakında yazacağım yazının asıl konusunu oluşturuyor aslında: Kendini Tasarımcı Sanan Yazılımcılar"
Linki görmek için izniniz yoktur Şimdi giriş yap veya üye ol.

https://www.grafikerler.org/konu/grafik-tasarimci-olmak-icin-neler-yapilmalidir.38089/

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
18
muratamam yıllardır aynı dertten kimler neler yaşadı. Ne kadar yazı yazarsak yazalım insan doğası gereği her zaman en iyisini ister. Tabi ki istemeli ama makul bir şekilde olması gerektiği şekilde istemeli. Uçak pilotundan gemi sürmesini nasıl istemediğimiz gibi yazılımcıdan da tasarım beklenmez. Ama nafile işten bir b...k anlamayan firma sahipleri olduğu sürece bu durum değişmez. İş ilanlarına bakarken daha butik ajanslar dijital anlamda özel iş yapmış ajansların ilanlarını gezerseniz aradığınızı bulursunuz. İşe yeni girmiş ya da farklı bir alana sahip ama işin içerisinde internet ayağını yönetmeye çalışan b sınıf firmaların ilanlarıyla ilgilenmeyiniz. Tabi bu bahsettiğim için A sınıfı bir ajansa girebilmek için çok tecrübeli olduğunuzu varsayıyorum ki bu ajanslarda tek bir alanda uzman olmanızı beklerler ama tabi ki çok çok iyi olmanızı beklerler.

Yukarı Alt