10x21 arkalı önlü insört (eleştirilere teşekkürler)

Tepki
0

10x21 Broşür çalışması yaptım. Özellikle ustalardan olmak üzere tüm arkadaşlarımın eleştirilerini bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla:):)

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Mustafa bey galiba broşürü yüklemeyi unuttunuz görünürde birşey yok

Tepki
0
@Yaşar Karadeniz

Biraz önce yükleyemedim biraz acemilik çekiyorum o yüzden ama şimdi geldi.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Background'da kullandığınız zemin renginiz çok koyu olmuş boğmuşsunuz ürünleri kaybettirmişsiniz, ayrıca amblemde H'nin altında kullandığınız beyazlık hiç olmamış iyileştireyim derken kusura bakmayın ama kötüleştirmişsiniz, ön sayfadaki ürünleri çok klasik bir şekilde yerleşim yapmışsınız kısacası biraz daha düzenlemenizi öneririm saygılarımla

Tepki
0
mustafa bey genel olarak iyi görünmekte bence basılmasında bir mahsur yoktur yalnız SICAK EKMEK ALMAK İSTEYEN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE DUYRULUR yazısı iki kere geçmiş birini çıkarın ve yine ayrıca tahsih var DUYRULUR değil DUYURULUR - POAÇA değil POĞAÇA olmalıydı. çalışmalarınızda başarılar...

saygılarımla...

Tepki
0
@cavit nogay

Sevgili Cavit Kardeşim ; Değerli Yorumların için çok teşekkür ederim.

Tepki
0
@Yaşar Karadeniz

Yaşar bey bundan sonraki uğraşılarımda tavsiyelerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim:)

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Mustafa bey nacizane şahsi fikrim, yineliyorum çok koyu olmuş birde baskı esnasında makinacının renkleri yüklendiğini düşünün çamur gibi bir baskı olacak düşüncesindeyim, kolay gelsin saygılar

Tepki
31
Mustafa bey hanedan yazı ve logusu var mıydı sizmi yaptınız eğer değiştirme ihtimaliniz varsa şöyle osmanlıyı anımsatan motiflerle hanedan yazmak daha güzel olur düşüncesindeyim
bide broşür çok ufak olduğu için arka taraftaki ekmek rersimlerini azaltmanızı öneririm
saygılar

Yukarı Alt