2. İstanbul Üyeler Buluşması - 08.02.2009 Pazar

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Teşekkür ederim sağ olun. Nasıl geçti gününüz Buse, eminim çok eğlenmişsinizdir..

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Gerçekten güzel bir gündü, Birbirimizle tanıştık, konuştuk, güldük, eğlendik..
Yoğun yağmur yağışı nedeniyle pek kalabalık değildik, keşke sizde gelseydiniz de günümüz daha güzel geçseydi, hem tanışma fırsatımız olurdu :)

Fotoğraflar da çekindik, çekindiğimiz fotoğrafları en yakın zamanda foruma ekleriz..

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Evet bende çok istiyordum orada olmayı. Bahar gelir gelmez bi buluşma daha düzenlemeliyiz, orada olamadığım için çok üzüldüm. Bu sefer arabasız gelicem :)

Tepki
62
@Erkin KARATAŞ

Geçmiş olsun erkin, Allah beterinden saklasın. Güzel bir günde (yağmurlu) güzel insanlarla tanıştık. Sizi de aramızda görmek güzel olurdu ama nasip değilmiş. Bir daha ki sefere görüşmek dileğiyle...

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Teşekkür ederim Sait, ortamın ne kadar renkli ve güzel olduğunu tahmin edebiliyorum. Umarım kısa sürede tekrar bir araya geliriz.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Geçmiş olsun Erkin. Gerçekten üzüldüm. Allah beterinden korusun.

Buluşmaya katılan tüm arkadaşlara kendi adıma teşekkür ederim. Gerçekten keyif dolu dakikalar geçirdik.

Daha sonra buluşma ile ilgili detaylı bir açıklama yönetim tarafından yapılacaktır.

Saygılarımla.

Tepki
25
@Erkin KARATAŞ

Büyük geçmiş olsun Erkin bey merakle buluşmayı okumak isterken sizin kazanızı (yazınızı) gördüm çok üzüldüm Allah korumuş beterinden saklasın tekrar geçmiş olsun...

Ndesign

Üye
Tepki
51
büyük geçmiş olsun Erkin bey birşeyiniz yoktur inşallah sağlık olsun bir daha ki sefere inşallah

bu istanbul trafiğinde fernando alonso da olsan kaza yaptırıyorlar maalesef ki ehliyet almak çok kolay ama bu yeni stajerlik olayı inşallah en kısa zamanda hayata geçirirler :)

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Geçmiş olsun Erkin. Cana geleceğine mala gelsin.

Buluşmada olmayı çok istiyordum ama malesef olmadı. İyi vakit geçirdiğinizi düşündükçe Ankara'dan size imrendim doğrusu :D

Yukarı Alt