3 Dilek hakkınız var. Buyrun...

sehirlim84

Üye
Tepki
0
güzel olmuş eline sağlık
dileklerle aram yokk

bir tek dileğim vardı oda benim değildi olmadıda zeteten:(

Ndesign

Üye
Tepki
51
ilginç ve hoş olmuş ellerine sağlık yanlız gölgede elinin oraya bakarsan görürsün yanlışı neyse başarılarının devamını diliyorum

HayvaN

Üye
Tepki
0
o hatayı cok ıyı bılıyorum.bakmama gerek bıle yok ancak 2 golgeyı ustuste dusurunce oyle bır hatayla karsılasıyorsunuz photoshop ta.aslında duzeltebılırdım ama kaldı :)
yorum ıcın tesekkurler.

taşçı

Üye
Tepki
0
Burada Ldugum Için Mutluyum Dahilerin Arasında Hissediyorum Kendimi Dileklerime Gelince Birgün Bende Böyle şeyler Yapmayı Diliyorum Ikincisiana ögretmenizi Diliyorum üçüncüsü Ise Ilk Iki Dilegimin Bir An önce Gerçekleşmesini Diliyorum

taşçı

Üye
Tepki
0
Burada Ldugum Için Mutluyum Dahilerin Arasında Hissediyorum Kendimi Dileklerime Gelince Birgün Bende Böyle şeyler Yapmayı Diliyorum Ikincisiana ögretmenizi Diliyorum üçüncüsü Ise Ilk Iki Dilegimin Bir An önce Gerçekleşmesini Diliyorum

taşçı

Üye
Tepki
0
:rolleyes:Burada Ldugum Için Mutluyum Dahilerin Arasında Hissediyorum Kendimi Dileklerime Gelince Birgün Bende Böyle şeyler Yapmayı Diliyorum Ikincisiana ögretmenizi Diliyorum üçüncüsü Ise Ilk Iki Dilegimin Bir An önce Gerçekleşmesini Diliyorum

HayvaN

Üye
Tepki
0
amin diyorum ve dahilikle delilik arasında gidip geldiğimi biliyorum :D

grafikrim

Üye
Tepki
0
Evet Kesinlikle Gölgeyi Yumuşatmalisin.daha Gerçekçi KaLir.zemin Rengi çok Boğmuş çalişmani,RENK KONUSUNDA BİRAZ ÇALIŞMAN GEREK..elindeki Ateş Topunun Işinlarini Yayip Biraz Daha Parlatsan,decupe Yaparken Biraz Daha Hassas çalişsan,yumuşatsan Azicik Mesela Tam Süper Olcakmiş.fikir Güzel.eline Emeğine Sağlik Dostum;)

Yukarı Alt