3 Yıl aradan sonra bu da benim deneme çalışmam...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Genel olarak ve fikir olarak başarılı bir çalışma. "Kafanızdan Sorunları Atın" yazısında kullanılan dolguya gerek yok, glow efekti abartılı ve renk olarak koyu (mat) olmuş. Kullanılan görselde mezuranın boğaz kısmındaki ucu çok ileride duruyor, daha küçük ölçüler elde etmek için çekiştirilirken mezuranın ucu ileride olunca çekmenin bir anlamı kalmıyor, en azından arkaya doğru alınarak görünmemesi sağlanabilir. Firma ismi ve telefon numarası (tercihen) daha rahat okunması için yeşil renkle doldurulablir...
"Kargo teslim" yazısında bir imla hatası var Kargo Teslim Ücreti Ödemeden olması gerekli ...

tsorita

Üye
Tepki
1
Değerlendirme için teşekkürler, evet ince ayarlarını henüz yapmamıştım, benim tez canlılığımın neticesi buda...

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
ZxxxE arkadaşıma katılmakla beraber sağ taraftaki ACAİ yazısı ürün üzerindeki font ile yazılsa daha hoş olmaz mı diye düşündüm.
Ayrıca yazıları italik yazmasanız, daha okunaklı ve zarif bir font kullansanız...
Arka plandaki çimlere de pek anlam veremedim... Karman çorman ve çok baskın duruyor...
Elinize sağlık, kolay gelsin.

tsorita

Üye
Tepki
1
yapmış olduğunuz yorumlarla ufkum dahada genişliyor, teşekkürler. söylediklerinizi dikkate alıcam...

Yukarı Alt