360desktop masaüstünüze büyük renk getirecek

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Kayıt
3 Nisan 2008
Mesaj
2.630
Tepki
89
Sıkıcı duvar kağıtlarına son: 360desktop ile panoramik bir masaüstüne sahip olabilirsiniz. İndirin!


Standart ve sıkıcı duvar kâğıtlarına son! Ücretsiz yazılım 360desktop ile masaüstünüze panoramik duvar kâğıtları koyabilir ve farenizi sağa sola oynatarak masaüstünüzde rahatlıkla dolaşabilirsiniz.

Bunun için aşağıda linkini verdiğimiz programı bilgisayarınıza indirin ve kurun. Daha sonra yine aşağıda verdiğimiz tema linkinden beğendiğiniz temaları indirin. İndirdiğiniz tema dosyalarına iki kere tıkladığınızda kendini otomatik olarak programın tema kısmına ekleyecektir.

Programı çalıştırdığınızda eski arka planınız gidecek ve yerine hareketli bir arka plan gelecek. Farenizi ekranın sağına veya soluna dayadığınızda arka plan resminizde o yöne kaymaya başlayacak. Böylece masaüstü arka planınız çok daha hareketli ve güzel bir hal alacak. Siteden ister slide show tarzı, ister panoramik arka planlar indirip kullanabilirsiniz.

Programın diğer bir özelliği ise ekranınızda görünmeyen kısmını da masaüstü gibi kullanması. Yani farenizi ekranınızın kenarına getirdiğinizde, önünüze gelen alana da istediğiniz dosyaları yerleştirebilir ve bu alanı ikinci bir masaüstü gibi kullanabilirsiniz.

Download: 360desktop 0.7 (Beta)
Tema: 360desktop temaları

Kaynak
Chip Dergisi
 
Yukarı Alt