3D Floor Graphic Denemeleri

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
bu güzel çalışmaların devamını bekliyoruz Şener Bey

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Yanılmıyorsam bunlar bilgisayar ortamındaki çizimler, bunlardan bir çıktı alıp gerçek görüntüsüne baksak daha net fikirler verebilir ...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Hiç beğenmedim ayakkabılar boyasız, rengi de bir ton daha koyu olabilirdi :) ...
Şaka bir yana olmuş işte ben beğendim, ellerine sağlık. Küçük bir sorun yazılar sanki havada duruyormuş gibi görünüyor ama bunu da çözersin eminim. Kolay gelsin ...

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
Ayakkabılar süet, yazılarda 3 boyutluya ondan havada.

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Yazılar "havalı" olsun sorun değil de havada olmasa daha iyi olur yine de ...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Merhaba Şener;

Şener, gerçekten çok beğendim, Azmini, Israrcılığını, İstekliliğini, Mücadeleci yönünü, Vazgeçmemeciliğini, Direnişini, Çalışkanlığını...

Çalışmaların şimdilik sana başlangıç için nanik yapsa da biliyorlar, bir gün muhteşem sonlarının senin ellerinden geleceğini.

Bu arada ZxxxxxxE merhaba;

Merak ettim uzmanlık alanınız nedir acaba? Her yerde farklı alanlara istinaden birçok yorumunuz var ancak hiçbir çalışmanız yok. Bu yüzden uzmanlığınız konusunda bir fikir edinemedim.
Merağımın sebebi aynı mecraada aynı amaç ile bulunma sebebimizden kaynaklanıyor tabii ki de :)

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
Teşekkür ederim Hakan DAĞDEVİREN, bu kadar iltifata bir çayı hakettin. :)
Sağolasın...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
@Hakan Dağdeviren

Benim hiç bir konuda uzmanlığım yok, hiç bir çalışmam da yok ben sadece resimlere bakıp gördüğümü söylüyorum, hepsi bu. Tasarım sahibi benim baktığım açıdan bakmıyorsa bir alternatif bakış açısı olabilir amacıyla fikir beyan ediyorum...
ve ZxxxxxxE değil, ZxxxE ...

Yukarı Alt