3D Floor Graphic Denemeleri

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
461
Sen Silivri deydin degil mi? Çorlu da uv baski yspan bir yer biliyorum. Cok uzak değilsiniz muhtemelen. Isini gorurmu bilemiyorum ama tmt reklam / ugur bey ile görüş istersen.

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
TMT Uğur bey Çin'deymiş 3-5 güne gelir diyorlar ama oralarda bir matbaada da varmış UV baskı makinası orayı arayacağım bu gün.

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
@Şener CANÖZ
.psd dosyasının fiyatı ne kadar ondan bahsedelim, baskının da uygulamanın da alasını yaparım sorun değil :) ...

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
461
@Şener CANÖZ

Bi isyerinde bu patron bile olsa bir kişiye bagimli kalinmasina karsiyim. Adam Çinde ee benim isim acil ve ben bu isten sana iyi para kazandiracak bir musteri olabilirim. Bir kisi üzerinden dönen işletmeler o kişi ayrıldığında çok kan kaybeder.

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
Çorlu da başka bir şirket Uv işini "reklamcıya" 70+kdv fiyat çektiler sadece baskı ve laminasyon yapıp kargolayacaklar. 10m2 den aşağı çalışmıyorlarmış.

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
461
Tmt de reklamciya o kadardan veriyor. Bu teknik daha uzun ömürlü. Biz en son fileli paslanmaz harfin pleksilerjni pantone kodlarinda gore isteyen musteriye rengi pleksi uzerine uv baski yaptik. Tmt bize 7 yil solmama garantisi verdi. Pleksinin arkasina baski yapmis harfe yaptik super oldu. Yani sanki dökturmusun gibi. Bu da aklinda bulunsun abi.

Yukarı Alt